EXIDE lādētāji

EXIDE

Rūpējaties par akumulatora baterijām un tās kalpos ievērojami ilgāk. Kā pasaules līderim akumulatoru bateriju ražošanā - kompānijai Exide ir viss nepieciešamais (know–how), lai ražotu modernu jaunāko tehnoloģiju akumulatoru lādētāju. Uzlādes ierīces ir ne tikai ērti lietot, bet arī pārvietot. Exide uzlādes ierīces ir izmantojamas jebkura transporta līdzekļa akumulatora baterijas uzlādē. Uzlādes ierīces ir pilnībā automātiskas ar iebūvētu temperatūras kompensatoru, kas pieļauj tās izmantot pat skarbā Ziemeļu klimatā. Uzlādes ierīcēs ir iebūvētas daudzas aizsardzības funkcijas, kas efektīvi spēj noteikt, ja ar akumulatoru bateriju kaut kas nav kārtībā. Exide uzlādes ierīces nodrošina optimālu uzlādi akumulatoru baterijām ar kapacitāti no 1-300Ah. Lai ierīces izmantotu tumsā, tās ir aprīkotas ar iebūvētu lukturīti. Ierīcei ir speciāli izstrādātas klemmes, un ļoti elastīgi vadi, kas aptinami ap uzlādes ierīci ērtākai lietošanai. Uzlādes ierīce ir visu Exide klientu vēlmju piepildījums. Exide pārzina akumulatoru baterijas, un tagad ir radīta uzlādes ierīce, kas izmanto visas šīs zināšanas savā darbībā.

AX-EXCH12_5,5EXIDE

Exide 12/5,5 (12V,5.5A) īpaši piemērota standarta lietotāja vajadzībām. Jaunākās paaudzes uzlādes ierīce paredzēta akumulatoriem ar kapacitāti no 1-85Ah. EXIDE 12/5,5 ir pilnībā automātiska uzlādes ierīce, kuras izmantošana ir ļoti vienkārša - pievieno to pie tīkla un akumulatora, un atlikušo padarīs pati ierīce. Ierīce ir aprīkota ar temperatūras kompensatoru, ar kura palīdzību tiek izvēlēta atbilstoša uzlādes strāva, pateicoties šai funkcijai akumulators ir pilnībā aizsargāts pret pārkaršanu uzlādes procesā. Ar uzlādes ierīces EXIDE 12/5,5 jūs variet pilnībā apkalpot gan automašīnu, gan motociklu, gan ATV un daudzu citu transporta līdzekļu akumulatora baterijas.

Artikuls:AX-EXCH12_5,5
Modelis:12/5,5
Ražotājs:EXIDE
Lādēšanas spriegums:12V
Akumulatoru kapacitāte:1-85 Ah
Lādēšanas strāva:5,5A
Elektriskā barošana:220-240 V
AX-EXCH12_5,5

AX-EXCH12_7EXIDE

EXIDE 12/7 ir augstas veiktspējas uzlādes ierīce. Īpaši piemērots lietotājiem, kam nepieciešama ātra, jaudīga uzlāde akumulatora baterijām ar kapacitāti līdz 150Ah.Uzlādes ierīce ir pilnībā automātiska ar 5 jaunāko tehnoloģiju uzlādes pakāpēm. Tā nodrošina optimālu uzlādi standarta akumulatoru baterijām, kā arī AGM un GEL. EXIDE 12/7 ir plaša pielietojuma uzlādes ierīce ar kuru var uzlādēt sākot no auto, moto līdz laivu, dzīvojamo vagoniņu un traktoru akumulatoru baterijām. Ierīce ir aprīkota ar temperatūras kompensatoru, ar kura palīdzību tiek izvēlēta atbilstoša uzlādes strāva, pateicoties šai funkcijai akumulators ir pilnībā aizsargāts pret pārkaršanu uzlādes procesā.

Artikuls:AX-EXCH12_7
Modelis:12/7
Ražotājs:EXIDE
Lādēšanas spriegums:12V
Akumulatoru kapacitāte:1-150 Ah
Lādēšanas strāva:7A
Elektriskā barošana:220-240 V
AX-EXCH12_7

AX-EXCH12_15EXIDE

EXIDE 12/15 ir augstas veiktspējas uzlādes ierīce. Īpaši piemērots lietotājiem kam nepieciešama ātra jaudīga uzlāde, akumulatora baterijām ar kapacitāti līdz 300Ah. Uzlādes ierīce ir pilnībā automātiska ar 5 jaunāko tehnoloģiju uzlādes pakāpēm. Tā nodrošina optimālu uzlādi standarta akumulatora baterijām, kā arī AGM un GEL. EXIDE 12/15 ir plaša pielietojuma uzlādes ierīce ar kuru var uzlādēt sākot no auto, moto līdz laivu, dzīvojamo vagoniņu un traktoru akumulatoru baterijām. Ierīce ir aprīkota ar temperatūras kompensatoru, ar kura palīdzību tiek izvēlēta atbilstoša uzlādes strāva, pateicoties šai funkcijai akumulators ir pilnībā aizsargāta pret pārkaršanu uzlādes procesā.

Artikuls:AX-EXCH12_15
Modelis:12/15
Ražotājs:EXIDE
Lādēšanas spriegums:12V
Akumulatoru kapacitāte:20-300 Ah
Lādēšanas strāva:15A
Elektriskā barošana:220-240 V
AX-EXCH12_15

« atpakaļ
http://www.pkp.lv