Disku remonts

Lieto disku remonts – tas ir diezgan sarežģīts un radošs process, kura kvalitāte pirmkārt ir atkarīga no meistara kvalifikācijas un tikai pēc tam no speciāla aprīkojuma un lietā diska materiāla.

Diska remontam ir nepieciešama individuāla pieeja ikvienā atsevišķā gadījumā, tāpēc mūsu darbnīcā mēs piesaistām speciālistus, kuriem ir liela pieredze lieto disku remontā un labošanā un kuri zina, kā pareizi pieiet disku remontam.

Meistara profesionalitāte ir pati svarīgākā

repair

Kvalitatīvs diska remonts ir atkarīgs no pareizas sākotnējās bojātā diska iezīmēšanas, kā arī no bojājuma pakāpes un diska sakausējuma cietības.

Kvalificētam meistaram ir jāsaprot, kādā secībā ir jāveic diska remonts, ar kuru no deformācijām ir jāsāk, lai nepaildzinātu remonta procesu. Patiešām – pat tikai viens trieciens var radīt deformāciju, kam var sekot vairāki izkropļojumi diska ģeometrijā, piemēram, ieliekumi, pumpas, ass un radiālās nobīdes.

Jāņem vērā

Remonta negatīvā puse varētu būt tā, ka remonta laikā daži diski var ieplaisāt. Tāpēc mēs vienmēr brīdinām klientu par to, ka , novēršot noteiktus diska bojājumus ir iespēja, ka būs nepieciešama diska metināšana. Sadarbībā ar mūsu partneriem mēs piedāvājam novērst diskā radušās plaisas, cieši sakausējot tās, pielietojot argona metināšanu. Metināšanas pēdas ir iespējams novērst, vai arī atstāt akurātu šuvi, lai disks būtu izturīgāks.

lasīt vairāk

repair2

Mūsu auto darbnīca piedāvā specializētā remonta pakalpojumus visu veidu un izmēru lietajiem un kaltajiem diskiem. Sadarbībā ar mūsu partneriem mēs piedāvājam novērst diskā radušās plaisas, cieši sakausējot tās, pielietojot argona metināšanu.

Remonta izmaksas

Remonta izmaksas ir atkarīgas no diska izmēra, bojājumu un deformāciju daudzuma, ko nosaka meistars diska diagnostikas laikā.

Brauciet pie mums, un mēs Jums sniegsim kvalitatīvus lieto disku remonta pakalpojumus:

atpakaļ

« atpakaļ
http://www.pkp.lv