Riepu kalkulators

Kā lietot riepu kalkulatoru?

Lietot kalkulatoru ir ļoti vienkārši – ievadiet Jūsu „īsto” izmēru kreisajā formā un nospiediet „Meklēt” gadījumā, ja Jūs nezināt, uz kādu izmēru Jūs gribat nomainīt riepas. Vai arī Jūs varat salīdzināt „īsto” riepu izmēru ar jaunajiem (3 izmēriem) – ievadiet tos un nospiediet pogu „Salīdzināt”. Zem kalkulatora parādīsies informācija par riteņa augstuma izmaiņām un piedāvājums ar riepu variantiem!

Katra automašīna rūpnīcā tiek nokomplektēta ar noteikta izmēra riepām. Riepu izmēru raksturo trīs pamatparametri:

Key Point speciālisti iesaka uzstādīt tos riepu izmērus, kurus apstiprinājis ražotājs!

Ja Jūs tomēr esat nolēmuši mainīt riepu izmēru, tad Jums palīdzēs mūsu riepu kalkulators, kurš, ne tikai izskaitļos reālās riepu raksturojumu izmaiņas, bet arī piedāvās riepu variantus uzstādīšanai Jūsu automašīnai.

Svarīgi saprast, ka ražotājs šos izmērus neizvēlas nejauši, bet gan ņemot vērā daudzus faktorus un aprēķinus. Tāpat, riepu parametri, ekspluatējot mašīnu, var ietekmēt veselu virkni rādītāju, kurus var paredzēt pateicoties mūsu kalkulatoram. Piemēram, spidometra rādījumu, drošību, degvielas patēriņu, komfortu braucot pa trasi vai bezceļu utt.. Lūk, kāpēc pret rūpnīcas riepu parametru izmaiņām jāattiecas ar visu izmaiņu nianšu un iespējamo seku izpratni.

Bāzes izmērs:
Salīdzināt
Izvēlieties bāzes izmēru un salīdzināmos izmērus un nospiediet "Salīdzināt"
Izmērs Nr. 1
Izmērs Nr. 2
Izmērs Nr. 3
Salīdzināt -http://www.pkp.lv