GT Radial

GT Radial ir viena no autoriepu ražotāja GT Tire tirdzniecības zīmēm. Pateicoties milzīgajām naudas summām, kuras GT Radial katru gadu investē ražošanas attīstībā, šī uzņēmuma produkcija tiek ražota, balstoties uz visjaunākajām pasaules ražošanas tehnoloģijām. Riepas tiek ražotas ar visprogresīvākajām tehnoloģijām aprīkotās rūpnīcās. Riepu izstrādē piedalās kā paša uzņēmuma, tā arī pieaicinātie augsti kvalificētie speciālisti no Vācijas - valsts, kurā zina gandrīz visu par kvalitatīviem automobiļiem un to riepām. Pateicoties augstajai ražošanas jaudai, kompānija GT Tire katru gadu saražo 6,5 miljonus kravas auto riepu, tādejādi ieņemot 4. vietu pasaulē, kravas auto riepu ražošanas nozarē.

Uzņēmuma GT Tire zinātniski pētnieciskais darbs

GT-Radial zinātnieki

GT Tire mērķis ir ražot kvalitatīvas un konkurētspējīgas riepas, kuras atbilstu autovadītāju visaugstākajām prasībām. Šī mērķa sasniegšanai uzņēmums sev uzcēla Eiropas tehnisko centru netālu no slavenā Lielbritānijas MIRA Ltd. poligona. Riepu izstrādē un testēšanā piedalās dažādu valstu inženieri ar lielu darba pieredzi riepu un automobiļu ražošanas jomā.

Pirms laist riepas pārdošanā, tās tiek pakļautas daudziem pārbaudījumiem MIRA Ltd. poligonā un iziet nopietnu kvalitātes kontroli. Turklāt visas jaunās riepas tiek pārbaudītās uz izturību lielos ātrumos, vadīšanas komfortu, saķeri uz slapjas virsmas, trokšņa līmeni un pēc daudziem citiem kritērijiem.

Poligoni jaunās produkcijas testēšanai

GT Radial riepas

Šobrīd ar GT Radial firmas zīmi tiek ražotas riepas vieglajiem automobiļiem, autobusiem, mikroautobusiem, kā arī kravas automašīnām. Gumijas izejvielu sastāvā ir augstvērtīgs Indonēzijas kaučuks, pateicoties kuram produkcija ir ļoti nodilumizturīga.


GT Radial apbalvojumi un sertifikāti

Visbūtiskākais apliecinājums GT Radial riepu kvalitātei ir daudzie starptautisko organizāciju kvalitātes sertifikāti. 2005. gadā General Motors nosauca kompāniju GT Tire par «Labāko gada piegādātāju», bet 2006. gadā tika saņemts prestižais apbalvojums par labāko uzņēmuma vadīšanu «Best Managed Company 2006». Saņemot ISO 9001:2000 un ISO/TS 16949:2002, kompānija uzskata par obligātu kontrolprocedūru ievērošanu, saskaņā ar visaugstākajiem kvalitātes standartiem. Visas TBR (radiālās riepas kravas automobiļiem un autobusiem) un PCR (radiālās riepas vieglajiem automobiļiem) riepas, kuras GT Radial ražo eksportam uz Eiropu, atbilst visām Eiropas Savienības direktīvās, normās un standartos norādītajām prasībām.

GT Radial un autosports

Starptautiskajā motosporta arēnā kompānija GT Radial aktīvi atbalsta dažādas automobiļu sacensības Āzijā, Austrālijā, Eiropā, Latīņamerikā un Āfrikā.

GT Radial Team

Sacīkšu komanda GT Radial Team tika izveidota pirms vairāk nekā 10 gadiem, un līdz šai baltajai dienai ir pati prestižākā komanda Ķīnas rallija sacensību vēsturē. Pēdējo desmitgažu laikā komanda piedalījās dažādos čempionātos, tajā skaitā Pasaules rallija čempionātā, Klusā okeāna reģiona Āzijas rallija čempionātā, nacionālajās rallija un daudzās citās sacensībās.

Starptautiskie sporta pasākumi ar GT Radial dalību:

Australian Drift Pro

Kompānija GT Radial aktīvi atbaksta Austrālijas drifteri Džošu Betčeru (Josh Boettcher), kurš 2010. gadā kļuva par Australian Drift Pro sacīkšu čempionu.

Germany IDS

Germany IDS (International Drift Series) sacensībās GT Radial sponsorē driftinga komandu MPS Racing. 2011. gada sezonā MPS Racing komanda sasniedza augstus rezultātus, kad drifteris Filips Steidžmans (Filipp Stagemann) ieņēma 6. vietu PRO kategorijā.

Drift Allstars European Champion

Kompānija GT Radial sponsorē drifteri Benžaminu Bolbsu (Banjamin Boulbes), kurš piedalās Drist Allstar čempionāta Eiropas sērijās. Benžamins startē ar sacīkšu auto BMW V8, kurš ir nokomplektēts ar GT Radial sporta riepām. 2010. gadā Benžamins uzvarēja Francijas driftinga čempionātā.

Indonēzijas čempionāts kompānijas Mercedes Benz C klases automobilim

GT Radial SX-1 riepas tika izvēlētas par oficiālajām riepām Indonēzijas čempionāta kompānijas Mercedes Benz C klases automobilim.

Formula Drift Asia

2011. gadā dalībai Formula Drift Asia sacīkstēs tika izveidota GT Radial komanda, kura sastāvēja no Indonēzijas, Singapūras, Malaizijas un Austrālijas drifteriem. 2011. gadā komanda izcīnīja 3. vietu Formula Drift Asia sacensību sērijā, bet apbalvojums «Gada jaunpienācējs» pārgāja pie driftera Džoša Betčera no GT Radial Austrālijas pārstāvniecības.

Citi pasākumi, kurus atbalsta vai kuros piedalās GT Radial

Uzņēmuma vēsture

1993
Radot kopīgu uzņēmumu ar Anhui Tire Factory, tiek nodibināta kompānija Giti Tire.

1996
Giti Anhui rūpnīcā sākās vieglo automašīnu riepu ražošana.

2000
Tiek pabeigta vieglo automobiļu riepu ražošanas rūpnīcas Fujian celtniecība.

2001
GITI Anhui rūpnīcā sākās kravas automobiļu un autobusu radiālo riepu ražošana.

2005
Giti Tire kļūst par 13. lielāko riepu ražotāju pasaulē pēc pārdošanas ienākumu apjoma.

2009
Eksporta pārdošanas paplašināšanai tiek dibināti meitasuzņēmumi Lielbritānijā un Vācijā.

2006, 2007, 2008 un 2010
General Motors nosauc kompāniju par «Labāko gada piegādātāju».

2011
Kompānija ieņem 9. vietu pasaulē riepu ražotāju vidū.

Apkārtējās vides aizsardzība un sociālās programmas

Kopš GT Tire dibināšanas brīža sociālā atbildība kļūst par tās korporatīvās filozofijas svarīgu sastāvdaļu – uzņēmums realizē apkārtējās vides aizsardzības projektus, kā arī ir gatavs sniegt palīdzīgu roku tiem, kuriem tas ir nepieciešams.

Kompānija GT Tire ir ziedojusi 1 miljonu ASV dolāru Sumatras salas (Indonēzija) ziemeļu daļas un Ķīnas dienvidrietumu daļas kalnu reģiona projektu attīstībai ar mērķi pasargāt mežu masīvus no to pārveidošanas lauksaimniecības zemēs. Tāpat kompānija sadarbojas ar Ķīnas zinātniski pētniecisko okeanoloģijas organizāciju jūras un okeāna resursus saglabāšanas jautājumos. Kompānija GITI finansē programmas, kuras cīnās ar savvaļas dzīvnieku tirdzniecības rezultātā izplatītājām infekcijām.

Turklāt kompānija organizē labdarības akciju sadarbībā ar Ķīnas invalīdu biedrību. 2010. gadā kompānija GITI Tire ziedoja 6 miljonus juaņu cilvēkiem, kuriem bija nepieciešama kataraktas ārstēšana. Rezultātā apmēram 10000 pacientiem ar kataraktu būs iespēja veikt bezmaksas redzes atjaunošanas operāciju.

Skatīt GT Radial riepu izmērus un cenas

« atpakaļ
http://www.pkp.lv