07.2009 Latvijas Drifta Čempionāta 4. posms 25. jūlijā Vaiņodes lidlaukā

Latvijas Drifta Čempionāta 4. posms 25. jūlijā Vaiņodes lidlaukā25. jūlijā Latakko un Hankook sadarbībā ar HGK Motorsports piedāvā Latvijas drifta čempionāta ceturto posmu "HGK Speed Drift". Ceturtā posma ietvaros notiks arī NEDS( North European Drift Series) PRO un STREET sacensības.

Driftā piedalīsies 4 valstu pārstāvji- Latvija, Lietuva, Igaunija, Somija. Sacensību laikā  noskaidrosies, kurš būs viens no pirmajiem, kurā būs pirmais vairāku veidu trasēs vienā dienā. Nopietnu konkurenci sastādīs Somu braucēji ar jaudīgajiem turbo PRO drift auto, kuri priecēs skatītājus ar garām, ātrām sānslīdēm. Ieejas ātrums pirmajā līkumā PRO klases automašīnām sasniegs 130km/h!

Šogad Latvijas čempionāts ir izvērties ļoti interesants, it sevišķi cīņas par pirmajām vietām, un katrs posms šajā cīņā ienes izmaiņas, tāpēc, pārsteigumi un negaidīti pagriezieni ir vēl priekšā. Pašlaik kopvērtējumā pirmais ar 72 punktiem Raivo Mužiks, kuram seko Ervins Ērglis ar 66 punktiem un trešajā vietā Gvido Elksnis ar 64 punktiem.

 Aizraujošs pasākums – skaistas mašīnas, ārvalstu braucēji, spriedzes pilnas sacensības, interesantas trases konfigurācijas, pārsteigumi starplaikos, iespēja vinnēt biļetes uz netālu notiekošo Tele2 Baltic Beach Party

Ieeja pasākumā no 13:00, sacensību atklāšana 14:00. After party pludmales festivālā Tele2 Baltic Beach Party Liepājā.

 Biļešu cena gan iepriekšpārdošanā, gan uz vietas HGK Speed Drift:

  • 5 Ls DUS Statoil un visās Biļešu servisa kasēs
  • 3 Ls bērniem no 7g.v. līdz 16.g.v.

Tiekamies trasē !


http://www.pkp.lv