08.2009 Kompānija Pirelli izstrādāja īpašas riepas Somijas rallijam

Kompānija Pirelli izstrādāja īpašas riepas Somijas rallijamPirelli izstrādāja Scorpion riepu mīkstāku versiju īpaši Pasaules rallija čempionātam, lai dalībniekiem būtu vieglāk pārvarēt sarežģītus grants posmus.

Pasaules rallija čempionāta (WRC) nākamais posms notiks Somijā, un tas kļūs par vienu no vissarežģītākajiem posmiem. Neste Oil Rally Finland WRC rallijs, kas ilgs no 31. jūlija līdz 2. augustam, un gan skatītājiem, gan dalībniekiem sacīkstes noteikti būs aizraujošas, ņemot vērā sarežģītākos Somijas trases, kas ir pilna ar pacēlumiem un ir klāta ar granti, apstākļus, kas nozīmē gan lēcienus, gan sānslīdes lielā ātrumā.

Īpaši šīm sacīkstēm Pirelli pasniegs Pirelli Scorpion riepu "mīkstāku" versiju, kas tika izstrādāta speciāli, lai garantētu pilotu drošību uz slidenām virsmām un dubļiem.

Projekta Pirelli Star Driver dalībnieki piedalīsies arī Rally Finland, bet pašas sacīkstes kļūs par kvalifikācijas posmu 2010 Pirelli Star Driver sacīkstēs tiks izvēlēti 5 piloti no 8 Ziemeļeiropas valstīm, kas vēlāk sacentīsies programmas Eiropas finālā Fraištātē, Austrijā, septembra vidū. Jauniem braucējiem ir jādemonstrē ne tikai savas prasmes trasē, bet arī māka parādīt sevi žurnālistu priekšā.

Īpašo Pirelli Scorpion riepu izgatavošanai WRC rallijam tika izmantoti materiāli, kas kļuva par "jaunu vārdu izturības ziņā". Pirelli Scorpion ir izgatavotas, pielietojot Run-Flat tehnoloģiju, un tās ne tikai līdz minimumam samazina caurdūruma risku, bet arī ļauj pilotiem pabeigt sacīkstes, nezaudējot dārgo laiku un nebaidoties sabojāt automašīnas mehāniku vai virsbūvi. Pirelli Scorpion Soft tika izvēlētas arī izmantošanai WRC posmā, kas notika Polijā.http://www.pkp.lv