08.2011 Kena Bloka Gymkhana 4

Kena Bloka Gymkhana Nr.4Ja Jūs esat Kens Bloks, un jūtat nepieciešamību pārspēt savu iepriekšējo un līdz smieklīgumam populāro "Gymkhana" video ar ceturto daļu, ko jūs darāt? Nu, protams, vēršaties Holivudā. Šoreiz slavenais Kens Bloks ir devies uz Universal Studio ar savu speciāli sagatavoto Ford Fiesta, kas "apauta" Pirelli riepās.

4. "Gymkhana" dēļ Bloks un viņa DC Shoes komanda daudzas reizes apmeklē slavenos Holivudas filmēšanas laukumus, un tāpēc šajā filmā Jūs redzēsiet daudz klasisko filmu elementu.

Paskatīsimies … iesācējiem mums ir: Atpakaļ nākotnē, Žokļi, Zombiju zeme un Graustu miljonārs kopā ar pāris gorillām un Segvejiem. Bet Jums visvairāk interesē automobiļu radītā spriedze, vai ne? Un šajā gadījumā mums ir vairāk labu ziņu: Bloka dūmojošie veiklības braucieni ar sānslīdes elementiem atkal noris pilnā spēkā, un šoreiz viņš triecas cauri ēkām, izvairās no animatroniskām haizivīm, un riņķo ap zēniem no Epic Meal Time .

Bez tam, Jūs iegūsiet nedaudz vairāk kā deviņas minūtes neprātīgas automašīnas traukšanās, kur galvenajā lomā ir Bloka Ford Fiesta "Hybrid Function Hoon Vehicle" (Hibrīdās funkcijas rallija Ford Fiesta), to pārtrauc filmu atsauces un produktu izvietojums kopā ar daudziem specefektiem un neticamiem kameras leņķiem. Noskaties to visu pats uzreiz pēc pārtraukuma.

"Kens – tas ir fantastisks atradums Pirelli, – paziņojis Rafaels Navarro (Rafael Navarro), Pirelli Ziemeļamerikas nodaļas komunikāciju un autosporta direktors. – Viņš piesaista visdažādāko līmeņu patērētājus, vai tas ir WRC, Rally America, Gymkhana vai vienkārši apavu kompānijas DC Shoes reklāma, tāpēc viņa rezultāti trasē un ārpus tās robežām ir ļoti svarīgi mums un ļoti svarīgi mūsu akcionāriem. Viņš ir lieliskā formā, un mēs esam pārliecināti, ka saņemsim dividendes no visiem viņa panākumiem. Video Gymkhana – tā ir parādība, kas iekarojusi miljoniem interneta lietotāju iztēli it visā, tāpēc mēs ļoti priecājamies, ka Bloks ir izvēlējies tieši mūsu riepas saviem rallija automobiļiem, bet tagad arī Ford Fiesta Gymkhana".


http://www.pkp.lv