08.2011 Pirelli turpina piegādāt riepas pasaules superbaiku čempionātam

Pirelli turpina piegādāt riepas pasaules superbaiku čempionātam   Pirelli un Infront Motor Sports, sacīkšu sērijas FIM Superbike World Championship (WSBK) organizatori, ir parakstījuši līgumu, ar ko saskaņā Itālijas kompānija būs oficiālais čempionāta piegādātājs uz trīs gadiem pēc spēkā esošās vienošanās beigšanās, tas ir, līdz 2015.gada beigām.

Pēc vienošanās nosacījumiem Pirelli piegādās riepas arī sērijām FIM Supersport World Championship, Superstock 1000 FIM Cup un UEM Superstock 600 European Championship.

"Mēs ļoti priecājamies, ka mums ir izdevies pagarināt kontraktu ar Pirelli līdz 2015.gada sezonas beigām, – paziņoja Paolo Flamini (Paolo Flammini), Infront Motor Sports ģenerāldirektors. – Pēc astoņiem kopīga darba gadiem varu teikt, ka rezultāti ir pārspējuši mūsu cerības, un tagad mēs atkal varam paļauties uz savu riepu piegādātāju, jo Pirelli kā neviens cits kontrolē savas produkcijas kvalitāti un apkalpošanu. Septiņu ražotāju klātbūtne čempionātā un pilnībā aizpildīti starta režģi visās četrās klasēs nozīmē, ka mums vajadzīgs partneris, kas garantē visu nosacījumu izpildi, un Pirelli varēja mums to garantēt, radot stabilu situāciju ar riepām un dodot milzīgu ieguldījumu čempionāta attīstībā. Mēs gribētu pateikties viņiem par atbalstu un izteikt savu prieku par to, ka strādāsim kopā ilgtermiņa perspektīvā".

"Mēs esam laimīgi, ka atkal kļuvām par pasaules superbaiku čempionāta oficiālo riepu piegādātāju pasaules sacīkšu sērijā, kas palikusi tuva saviem kaislīgajiem pielūdzējiem, – teica Uberto Tuns (Uberto Thun), Pirelli motoriepu nodaļas rīkotājdirektors. – Mūsu riepu Pirelli Diablo raksturlielumi un kvalitāte bija noteicošais faktors tam, lai Infront atkal izvēlētos mūs, un jaunais kontrakts vēsta par to, ka mēs paliekam uzticīgi čempionātam, tā konkurētspējai un elastīgai, bet konsekventai riepu pilnveidošanai, kurai pateicoties mēs varam ražot vislabākās sacīkšu riepas".

 

Video Pirelli Superbike:


http://www.pkp.lv