08.2011 Stefanija Laiere uzvarējusi pasaules motokrosa čempionātā sievietēm ar Pirelli riepām

Stefanijai Laierei pietika ar otro vietu septītajās un pēdējās 2011.gada sezonas sacīkstēs, lai kļūtu par pasaules motokrosa čempionāta uzvarētāju starp sievietēm.

Tas ir jau ceturtais Vācijas sacīkšu braucējas čempiones tituls, kura sacensībās piedalījās ar savu KTM, kas bija "apauts" ar Pirelli Scorpion MX riepām. Šo sezonu Stefi, kā viņu sauc pielūdzēji, ir aizvadījusi vienkārši fantastiski, uzvarot piecās sacīkstēs un ieņemot otro vietu divās pārējās.

Turklāt pēdējā etapa laikā Laierei pilnībā pietika ar otro vietu pēc itālietes Čjaras Fontanezi (Chiara Fontanesi), kas kopsummā Laierei piekāpās tikai par 9 punktiem. Sezonas pēdējās sacīkstēs trešā bija vāciete Larisa Papenmaiere (Larissa Papenmeier), kura tāpat kā čempionāta uzvarētāja izmanto KTM un Pirelli Scorpion MX riepas.

Stefanija Laiere uzvarējusi pasaules motokrosa čempionātā sievietēm ar Pirelli riepām Stefanija Laiere uzvarējusi pasaules motokrosa čempionātā sievietēm ar Pirelli riepām Stefanija Laiere uzvarējusi pasaules motokrosa čempionātā sievietēm ar Pirelli riepām Stefanija Laiere uzvarējusi pasaules motokrosa čempionātā sievietēm ar Pirelli riepām


http://www.pkp.lv