Baltijas, Latvijas, Lietuvas un Igaunijas čempionātu posmi motošosejas sacensībās

Sestdien, 20.jūlijā notika Baltijas un Latvijas, Lietuvas un Igaunijas čempionātu posmi motošosejas sacensībās Audru aplī pie Pērnavas – Auto24ring.

Igauņi ir izveidojuši lielisku šosejas tehnisko sporta veidu kompleksu, sev raksturīgā stilā pie lietas pieejot pamatīgi, pārdomāti un ar lieliem ieguldījumiem, kas noteikti, tālākā nākotnē, atmaksāsies.

Sestdien Pērnavā pulcējās motošosejas pielūdzēji, kopskaitā ap 80 sportistu un daudzi fani no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Trase ir jauna, vēl daudziem neapgūta, tāpēc pārsvars bija trases saimniekiem igauņiem un tiem, kas bija piedalījušies Pirelli Trackday 18. jūlijā un neoficiālajā treniņu dienā piektdien.

Iespējams, tas bija viens no iemesliem, kādēļ uz pjedestāla dominēja igauņu braucēji. Uzvaru SuperStock  600 ieguva Martins Partelpoegs , savukārt Superbike klasē- Pirelli partneris Hanno Velt,  ar jaunu trases rekordu.

Tomēr, veiksme bija arī latviešu pusē – Garijs Rožkalns kļuva par Baltijas čempionu Superbike klasē kopvērtējumā un pieminēšanas vērts ir arī Andreja Grīnberga (BMW) pārgalvīgais manevrs tālajā S-veida līkumā , kad viņš cīņā par 4.vietu, vienā paņēmienā, tika garām diviem igauņiem (viens no tiem bija pats Kalevs Tēsalu) un pēc tam, iegūto vietu noturēja līdz finišam.


http://www.pkp.lv