Jānim Bokam ceturtā vieta Eiropas autokrosa čempionāta pirmajā posmā Mūsā

Jānim Bokam ceturtā vieta Eiropas autokrosa čempionāta pirmajā posmā MūsāLatvijas autosportists Jānis Boks svētdien izcīnīja ceturto vietu Mūsas trasē notiekošā Eiropas autokrosa čempionāta pirmajā posmā «SuperBuggy» klasē. Eiropas čempionāta pirmais posms norisinājās sestdien un svētdien, un Boks sasniedzis augstāko rezultātu no Latvijas autokrosistiem.

«SuperBuggy» klasē Boks kvalifikācijā bija pietiekami pārliecinošs un kvalificējās A finālam, ko uzsāka no piektās pozīcijas. Sacensību laikā viņš pakāpās par vietu augstāk, kad viens no konkurentiem izstājās un vēlāk turpināja cīņu ar čehu Petru Tureku par pjedestālu, taču Eiropas vicečempions latvietim trešo vietu neatdeva. Par uzvarētāju kļuva Bernds Štūbe no Vācijas, bet sudraba godalga Ladislavam Hanākam no Čehijas.

Jānim Bokam ceturtā vieta Eiropas autokrosa čempionāta pirmajā posmā Mūsā Jānim Bokam ceturtā vieta Eiropas autokrosa čempionāta pirmajā posmā Mūsā Jānim Bokam ceturtā vieta Eiropas autokrosa čempionāta pirmajā posmā Mūsā Jānim Bokam ceturtā vieta Eiropas autokrosa čempionāta pirmajā posmā Mūsā

Tajā pašā laikā «Buggy 1600» klasē A finālā cīnījās Latvijas autosportists Andris Kuļikovskis. Tehnisku problēmu dēļ Kuļikovskim gan finālā bija jābrauc tikai ar aizmugurējo piedziņu, kas liedza cīnīties par augstākajām pozīcijām un ierindoja Latvijas sportistu devītajā vietā. Uzvaras laurus šajā klasē plūca Kristiāns Sabo no Ungārijas, bet čehs Vits Nosaleks un nīderlandietis Kevins Peters ieņēma attiecīgi otro un trešo vietu.

Latvijas posms pirmo reizi vēsturē atklājis Eiropas čempionāta kalendāru. Tajā startēja vairāk nekā 80 sportisti, kas ir jauns sacensību rekords.

foto: go4speed.lv


http://www.pkp.lv