Comma pilots uzvar starptautiskajā GP2 sērijas čempionātā 2014. gada sezonā

Džolions Palmers (Jolyon Palmer) ir izcīnījis vēsturisku uzvaru starptautiskajās GP2 sērijas autosacīkstēs, uzvarot desmitajā posmā, kas norisinājās Krievijas pilsētā Sočos šī gada 11. oktobrī. Viņš ir vēsturē otrais britu pilots, kurš uzvarējis GP2 sacīkstēs kopš 2006. gada, kad to paveica cits britu pilots – Formula 1 čempions Luiss Hamiltons (Lewis Hamilton).

Pateicoties Cosan Lubricants – zīmola COMMA atbalstam un Francijas pilsētā Lemānā bāzētājai DAMS komandai, kuras tehniskais partneris arī ir COMMA, 23 gadus veais Palmers izcīnīja savu titulu pirms GP2 sezonas beigām, kur atlikuši vēl divi posmi un sacīkstes noslēgsies novembrī. Viņa uzvara jaunajā Soču Oilmpiskajā sacīkšu trasē bija turpinājums trim iepriekšējām komandas uzvarām šajā sezonā – Bahreinā, Monāko un Moncā, Itālijā.
Bez tam Palmers ir uzstādījis jaunu čempionāta rekordu sezonas laikā saņemto punktu ziņā. 256 punkti ir gūti pateicoties 2014. gada uzvarām, turklāt jāatceras, ka līdz šīs sezonas beigām ir paredzēti vēl divi sacīkšu posmi Abū Dabī. Ar 51 punktu GP2 komandu vērtējumā, DAMS jau tagad var diezgan pārliecinoši ieskaitīt savā kontā trešo uzvaru pēdējo četru gadu laikā.

GP2 sērijas čempionāts ir atzīts kā pēdējais pakāpiens pirms Formula 1 pasaules čempionātiem. Pašlaik Palmers ļoti mērķtiecīgi cenšas pievienoties tādām F1 zvaigznēm kā Hamiltons (Hamilton), Niko Rosbergs (Nico Rosberg), Niko Hilkenbergs (Nico Hülkenberg), Pastors Maldonado (Pastor Maldonado) un Romēns Grožāns (Romain Grosjean), kuri pirms iekļūšanas augstākajā, starptautiskajā autosacīkšu līgā visi kā viens kļuva par GP2 čempiona titula ieguvējiem.

COMMA ir atbalstījusi Palmeru ceļā uz virsotnēm jau kopš viņa karjeras pirmsākumiem, kad 16 gadu vecais puisis sāka piedalīties vietējā mēroga autosacīkstēs. "Autosports vienmēr ir bijis COMMA zīmola popularizēšanas un tehniskās attīstības centrālais elements," stāsta Comma pārstāvis Maiks Bjūsijs (Mike Bewsey). ''Mūsu sadarbība ar Palmeru jau no paša sākuma bija iekļauta kompāniju grupas Motor Sport Vision (MSV) Tehniskās partnerības programmā.» MSV vadītājs ir Džoliana tēvs, bijušais Formula 1 pilots, Džonatans Palmers.

"Sākot no 2007. gada, COMMA ir vienīgais eļļu, smērvielu, dzesēšanas šķidrumu un servisa produktu piegādātājs visiem MSV grupas uzņēmumiem, un tas nodrošina mums ideālu vidi COMMA produkcijas kvalitātes un efektivitātes demonstrēšanai," – piebilst Bjūsijs." Daudzu gadu garumā Formula Palmer Audi, FIA Formula Two un BRDC Formula 4 autosacīkšu tehnika tiek ekskluzīvi apkalota ar COMMA – eļļām, smērvielām, dzesēšanas šķidrumiem un servisa produktiem. Palmera GP2 sērijā gūtie milzu panākumi sniedz mums lielisku atspērina punktu mūsu produkcijas tālākajai virzīšanai pasaules mērogā un jaunu Eiropas, Vidējo Austrumu un Klusā okeāna reģiona tirgu apguvei. Mēs no visas sirds sveicam viņu ar uzvaru GP2 čempionātā un esam patiesi lepni par to, cik pārliecinoši viņš ir spējis pasniegt COMMA ieguldījumus visas savas karjeras laikā. Es nešaubos, ka mēs turpināsim virzīties uz priekšu un ieguldīsim savu pienesumu arī Formula 1 attīstībā un turpināsim aizsāktās, lieliskās britu tradīcijas arī Grand Prix autosacīkstēs.''

Commaoil.com


http://www.pkp.lv