Jēkabsons veiksmīgi startē Latvijas drifta čempionātā

Pēdējos divus Latvijas drifta čempionāta „Riga Drift Challenge” PRO klases posmus veiksmīgi aizvadījis Champion atbalstītais drifteris Ingus Jēkabsons, otrajā posmā Lietuvā un trešajā posmā Igaunijā attiecīgi iegūstot augsto 2. un 3. vietu.

Ingus Jekabsons, Champion

Ingus Jekabsons, Champion

30. maijā notikušajās sacensībās Lietuvā, “Nemuno Žiedas” trasē Ingum tikai pēc fināla pārbrauciena nācās piekāpties braucējam no Lietuvas – Mantas Kulvinskas, iegūstot 2. vietu. Lietuvas posma trase ir zīmīga ar sevišķi lielo ātrumu un garajiem līkumiem, kas garantēja sānslīdes lielā ātrumā, tas savukārt  no braucējiem prasīja tehniskāku sniegumu un lielākas auto jaudas.


I. Jēkabsona iespaidi no 2. posma!

Nesen notikušajā „Riga Drift Challenge” 3. posmā, kas notika Igaunijā kopā ar „NEZ Drift” posmu, Ingus kvalifikācijas braucienos palika 2. vietā, kas uzlaboja viņa rezultātu. Pašā Igaunijas turnīrā Ingus rādīja ļoti stabilu, tehnisku sniegumu, tomēr dēļ specifiskā trases seguma mazliet pievīla riepu izvēle. Fināltandēmos Ingus piekāpās Raivim Graudiņam, kas izcīnīja 1. vietu.

nez41of145

nez136of145I.Jēkabsona iespaidi no 3. posma!

Latvijas PRO drifta čempionātā šobrīd līdera pozīcijā izvirzījies ir tieši Ingus Jēkabsons, kurš arī 4. posmā darīs visu, lai turpinātu ceļu pretī kārotajam Latvijas čempiona titulam.

Viņam spēcīgu konkurenci solās sastādīt viņa brālis Ingemārs Jēkabsons ar iespaidīgo 6. sērijas BMW un spilgtais PRO debitants Reinis Frīdbergs ar Subaru Impreza. Tāpat ceļu uz Latviju sola mērot arī vairāki ārvalstu piloti.

Latvijas PRO drifta čempionāta 4. posms kopā ar Latvijas drifta kausa 2. Posmu šo svētdien, 14. jūnijā, norisināsies sporta kompleksā „333.”

Avots: go4speed.lv


http://www.pkp.lv