Kompānijas COMMA sponsorētais britu sacīkšu braucējs Lučano Baketa uzvarēja Formulas-2 2012. gada sezonas čempionātā.

Luciano Bacheta F1 Comma uzvaretajs 2012

2012. gada 30. septembrī slavenajā Itālijas Moncas autodromā Lučano Baketa (Luciano Bacheta) pārliecinoši uzvarēja Formulas-2 čempionāta 2012. gada sezonas kopējā vērtējumā.

22 gadus vecais britu sacīkšu braucējs izvirzījās līderos jau pašā Formulas-2 sacīkšu sērijas sākumā, pēc kārtas uzvarot pirmajās četrās sacensībās. Sezonas fināla sacensībās Baketa finišēja trešais, taču tas netraucēja viņam kļūt pirmajam kopvērtējumā un iegūt Formulas-2 čempionāta kausu. Balvā par savu uzvaru Lučano tika ielūgts Williams komandā, lai notestētu viņu bolīdu Formulas-1 sacensībām. Ir jāatzīmē, ka pēc brauciena Lučano varēs saņemt FIA Superlicenci dalībai Formulas-1 sacīkstēs.

Pats Lučano Baketa savu uzvaru komentēja šādi: „Visu sezonu par titulu bija jācīnās. Konkurenti bija ļoti spēcīgi. Atskatoties varu teikt, ka ir lietas, kuras es vēlētos mainīt un būtu izdarījis savādāk, taču sezona ir beigusies un rezultāts ir acīmredzams.

Luciano Bacheta F1 Comma uzvaretajs 2012 Luciano Bacheta F1 Comma uzvaretajs 2012 Luciano Bacheta F1 Comma uzvaretajs 2012 Luciano Bacheta F1 Comma uzvaretajs 2012

Mūsu komandai jau ir plāni uz 2013. gadu, taču tagad es būšu nodarbināts Williams komandā, un tas ir vienkārši fantastiski. Godīgi sakot, es nevaru noticēt, ka tā ir taisnība un es sēdīšos pie kaujas bolīda stūres. Izsaku sirsnīgu pateicību kompānijai COMMA un citiem sponsoriem, ar kuru atbalstu mana sadarbība ar Williams ir kļuvusi par realitāti.”

Ir jāatzīmē, ka motoreļļu ražotājs COMMA ir ne tikai Lučano Baketas sponsors, bet jau vairākus gadus arī Formulas-2 tehniskais partneris. Visi šīs Formulas bolīdi izmanto tikai COMMA ražotās motoreļļas, antifrīzes un autoķīmiju.


http://www.pkp.lv