Luiss Hamiltons triumfē Bahreinas Grand Prix

Karstajās sacensībās Bahreinā par līderi kļuva Luiss Hamiltons, kurš uzvarēja arī savu komandas biedru. Sacensības laikā bieži vien sava starpā konkurēja tieši vienas komandas piloti, padarot sacensības vēl spraigākas.  

Jau no paša sākuma sacensības sadalījās divos posmos: priekšā – Mercedes piloti cīnījās par uzvaru, tālāk – visi pārēji dalībnieki cīnījās par trešo vietu.

Uzvarot startā, Hamiltons neļāva Niko Rosbergam sevi apsteigt, līdz ar to, Hamiltona komandas biedrs -vācietis Niko Rosbergs izcīnīja Mercedes komandai otro dubultuzvaru pēc kārtas.

Goda pjedestāla zemāko pakāpienu ieņēma Force India pilots Serhio Peress no Meksikas. Tā ir pirmā Force India uzvara kopš 2009. gada un otrais  kauss komandas vesturē. Jāsaka, ka lielisku startu uzrādīja arī Felipe Massa, taču garajā distancē, tāpat kā treniņos, Force India viņu pārvarēja.

Pēc sacensībām, par kopējas ieskaites līderi kļuva Niko Rosbergs, kurš apsteidz Luisu Hamiltonu par 11 punktiem. Trešais – Niko Hulkenbergs. Savukārt Force India ieņem otro vietu Konstruktoru kausā izcīņā.

 


http://www.pkp.lv