Luiss Hamiltons triumfē Lielbritānijas Grand Prix

Ar pārliecinošu Luisa Hamiltona uzvaru noslēdzies Formula 1 Silverstonas posms. Pirmo reizi sezonas laikā Niko Rosbergs 32. aplī izstājās un netika līdz finišam tehnisku iemeslu dēļ.

Blakus Hamiltonam, uz pjedestāla kāpa Valteri Botass, kuram šis bija lielākais sasniegums karjerā, un Austrālijas ātrākais pilots Daniels Rikjardo.

Par prieku Lielbritānijas faniem, ceturtais finišēja Džensons Batons. Savukārt, par piekto vietu sīva cīņa finiša taisnē notika starp Fernando Alonso un Sebastianu Fetelu. Abi pasaules čempioni vairakkārt mainījās vietām, tomēr uzvaru pār pretinieku guva Red Bull pilots – vācietis Fetels.

Sacīkstes sākās ar nopietnu Kimi Raikonena un Felipes Masas avāriju, tādēļ otrreiz starts sākās aiz drošības automašīnas.

Jau sacīkšu sākumā kļuva skaidrs, ka Mercedes un Williams komandu pilotiem ir ātruma priekšrocības pār pretiniekiem, jo Hamiltons un Botass strauji izvirzījās priekšgalā.

Punktus Silverstonas Gran Prix nopelnīja arī Kevins Magnusens, Niko Rosbergs, Daņila Kvjats (atkārtojot labāko rezultātu karjerā) un Žans Ēriks Verns. 

Lielbritānijas GPLielbritānijas GPLielbritānijas GPLielbritānijas GP


http://www.pkp.lv