Maserati Ghibli tiks apgādāts ar Pirelli riepām

Maserati Ghibli tiks apgādāts ar Pirelli riepāmKompānija Pirelli, kura jau sen sadarbojas ar saviem tautiešiem no Maserati, komplektēs nesen prezentēto Ghibli sedanu. 

Arī šoreiz kompānija ir palikusi uzticīga šai pieejai un kopā ar Maserati inženieriem izstrādājusi speciālu Pirelli PZero riepu versiju jaunajam itāļu markas sedanam ar nosaukumu Ghibli.

Riepas tika adaptētas jaunā sporta automobiļa raksturojumiem un tām būs MGT marķējums, kurš liecina par to, ka tās tika homologētas Maserati. Tiks piegādātas 18, 19 un 20 collu diametra riepas.

Lai Maserati īpašnieki varētu izmantot visu sava auto potenciālu arī ziemas periodā, kompānija piedāvās tiem pirms dažiem mēnešiem prezentētās ziemas riepas Pirelli Winter SottoZero 3.

Maserati Ghibli tiks apgādāts ar Pirelli riepām Maserati Ghibli tiks apgādāts ar Pirelli riepām Maserati Ghibli tiks apgādāts ar Pirelli riepām Maserati Ghibli tiks apgādāts ar Pirelli riepām

Ghibli ir pirmais kompānijas Maserati luksusa klases sedans un tiek piedāvāts ar četriem dažādiem dzinējiem– diviem benzīna dzinējiem (410 un 330 z.s.) un diviem dīzeļdzinējiem (275 un 270 z.s.), kuri pirmo reizi tiek uzstādīti itāļu kompānijas automobiļiem. Tirgū Ghibli parādīsies 2013.gada vasarā.


http://www.pkp.lv