Metzeler triumfē Enduro čempionātā

Nedēļas nogalē, Francijas pilsētā Sanflorā, norisinājās pēdējais 2013. gada Enduro pasaules čempionāta posms, kura Enduro 2 klasē triumfēja itāļu braucējs Alekss Salvini (HM Honda), nodrošinot riepu ražotājam Metzeler jaunu čempiona titulu.

Kopumā, Enduro čempionātā, Metzeler riepas palīdzēja sasniegt uzvaras veselās trīs klasēs- E1, E2 un E3, savukārt, deviņu pastāvēšanas gadu laikā, Metzeler kontā ir jau  22 čempiona tituli.

Pirms noslēguma posma Francijā, Salvini un viņa tuvāko konkurentu Pjeru Aleksandru šķīra 33 punkti. Neskatoties uz nelabvēlīgajiem laikapstākļiem, braucējs bija noskaņots uz uzvaru un otrās dienas sacīkstes noslēdza ar labāko rezultātu, nodrošinot sev E2 klases čempiona titulu.

Antuans Meo (Antoine Meo), no KTM komandas,  ieradās uz Francijas posmu jau kā E1 klases čempions, tomēr tas neliedza viņam parādīt vislabāko sniegumu, vēlreiz apliecinot savu pārākumu un, ar savu KTM 125 EXC-F motociklu, radīt lielisku šovu.

Metzeler triumfē Enduro čempionātā   Metzeler triumfē Enduro čempionātā   Metzeler triumfē Enduro čempionātā   Metzeler triumfē Enduro čempionātā

Savukārt, E3 klasē, pretinieku nebija KTM komandas braucējam Kristofam Nambotenam (Christophe Nambotin), kurš čempiona tituli sev bija nodrošinājis jau sacensību posmā, kas notika Grieķijā. Francūzis kārtējo reizi pierādīja, ka viņam nav pretinieku un neskatoties uz kritienu sacensību otrajā dienā, nekas nespēja apdraudēt viņa titulu, jo tuvākais sāncensis, igauņu braucējs Aigars Leoks (Aigar Leok), kopvērtējumā, no Nambotena atpalika par veseliem 53 punktiem.

Metzeler atzīmē, ka 2013. gada sezonā Metzeler Six Days Extreme riepas uzrādīja lieliskus rezultātus un savu pārākumu, izcīnot čempiona titulu visās trijās enduro klasēs. 


http://www.pkp.lv