Motokrosa līderi izvēlas Pirelli riepas

Aizvadītajā nedēļas nogalē, Cēsīs- mototrasē Ezerkalni, norisinājās Latvijas motokrosa čempionāta 5. posms, kurā piedalījās tādi motokrosa elites braucēji kā Pauls Jonass, Augusts un Roberts Justi, kā arī Pasaules līmeņa blakusvāģu ekipāža – J.Hendricks/K.Liepiņu.

Kā minēja Ojārs Turks, Pirelli moto riepu produktu grupas vadītājs Baltijā: „Labais laiks un kuplais dalībnieku skaits veicināja lielu skatītāju aktivitāti un Kristera Serģa izteiktais piedāvājums, pasākumu veidot kā „KTM un PIRELLI dienas”, pilnībā atmaksājās. Bija sajūta, ka visi brauc tikai ar KTM un Pirelli riepām.”

Sestdien, pirmās dienas izskaņā, Pirelli Key Point, ar Pirelli Scorpion MX Mid Soft riepu komplektiem, apbalvoja visu Baltijas valstu jaunos braucējus, kuri uzvarēja 50 cm³, 65 cm³ un 85 cm³  klasēs:

Kārlis Alberts Reisulis (Latvija) – 50 cm³  klase

Meiko Vettik (Igaunija) – 65 cm³  klase

Mykolas Baranauskas (Lietuva) – 85 cm³  klase

Svētdien, galvenajās sacensībās piedalījās 2013. gada Pasaules un Eiropas MX125 jauniešu čempions Pauls Jonass, kas, protams, raisīja papildus intrigu, jo Pauls startēja sev neierastajā MX2 klasē, tomēr izrādījās, ka arī te neviens nespēja izrādīt nopietnu konkurenci Pasaules čempionam.

Ar Metzeler MC4  riepu komplektiem tika apbalvoti uzvarētāji MX1 un MX2 klasēs:

Dāvis Ivanovs (Latvija) – MX1 klase

Pauls Jonass (Latvija) – MX2 klase

Zīmīgi, ka abi uzvarētāji panākumu guva braucot ar Pirelli Scorpion MX Mid Soft (32) riepām. Gluži kā šī gada Pasaules čempioni MX1 un MX2 klasēs Antonio Cairoli un Jeffrey Herlings.

Pēdējais Latvijas čempionāta posms norisināsies Ķegumā – 22. un 23.septembrī, kurā savu dalību ir apstiprinājis ātrākais latvietis – Matīss Karro.

Motokrosa līderi izvēlas Pirelli riepas Motokrosa līderi izvēlas Pirelli riepas Motokrosa līderi izvēlas Pirelli riepas Motokrosa līderi izvēlas Pirelli riepas

Foto: Jānis Pastars/Ojārs Turks


http://www.pkp.lv