Niko Rosbergs uzvar Vācijas Grand Prix

Niko Rosbergam nebija nekādu šķēršļu ceļā uz uzvaru Vācijas posmā. Uzvarot startā, Mercedes pilots bija līderis no pirmā līdz pēdējam aplim un izcīnīja uzvaru, vēl vairāk nostiprinot savas pozīcijas kopvērtējumā.

Luiss Hamiltons, kurš startēja no 20. vietas, aktīvi mēģināja izrauties un smagajā cīņā par pjedestālu britu pilots gandrīz finišēja otrais. Viņam pietrūka tikai mazliet, lai pēdējos apļos apsteigtu Valteri Botasu.

Sacīkstes sākās ar avāriju jau pirmajā pagriezienā, notika sadursme starp  Felipes Masas un Kevina Magnusena bolīdiem, kā rezultātā Masa apmeta kūleni un izstājās no tālākās cīņas.

Viens no tiem, kam nācās strauji bremzēt un zaudēt pozīciju bija Daniels Rikjardo. Viņam, tāpat kā Hamiltonam, sacīkstes pagāja dzenoties pakaļ pretiniekiem.

Red Bull pilots Rikjardo veica vairākas apdzīšanas un iepriecināja fanus ar lielisku dueli, cīnoties ar Fernando Alonso, kurš tomēr izrādījās pārāks un sacīkstes noslēdza piektais. Austrālieti Rikjardo atstājot 6. vietā.

Savukārt, Fetels, kurš visas sacīkstes bija pavadījis mēģinot pārspēt Alonso, finišēja kā ceturtais.

Startā Niko Halkenbergs ieņēma piekto vietu, tomēr mēģinājums nobraukt sacīkstes ar divām riepu maiņām, apvienojumā ar pārkarsušo motoru neļāva vācietim ieņemt kādu no pjedestāla pakāpieniem un viņš finišēja septītais.

Pirmo desmitnieku noslēdza Džensons Batons, Kevins Magnusens un Serhio Peress. 


http://www.pkp.lv