Pilots ar Yokohama riepām uzvar 25 stundu sacīkstēs (25 Hours of Thunderhill)

25 Hours of Thunderhill

Par uzvarētāju 25 stundu ilgajās izturības sacīkstēs Thunderhill Raceway Park trasē Ziemeļkalifornijā kļuva Tailers Makverijs (Tyler McQuarrie), kurš pirmais finišēja ar savu spēkratu Porsche 911, aprīkotu ar Yokohama riepām.

Pēc 25 stundām un 3 143 kilometriem ceļa Makverijs atnesa uzvaru ne tikai sev un savai komandai Motorsport Solutions/Ehret Family Winery Porsche, bet arī Yokohama kompānijai, kura viņu nodrošināja ar “apelsīna” Yokohama ADVAN ENV-R2 riepām.

Par Yokohama riepām Makverijs teica, ka „tās bija izcilas un tiešām palīdzēja mums izcīnīt uzvaru”. „Šis riepas tiešām ir labākas par citām riepām dubultā posma beigās”, – teica sacīkšu braucējs, kurš piedalās arī Formula Drift. – „Es varēju uzrādīt vienādu laiku gan pirmajā, gan astoņdesmitajā aplī, bet iespēja braukt uz riepām divus posmus, ja tādējādi netiek zaudēts laiks apļa ietvaros, un tā braukt visas 25 stundas – tā ir liela priekšrocība”.

Pilots ar Yokohama riepām uzvar 25 stundu sacīkstēs (25 Hours of Thunderhill) Yokohama ADVAN ENV-R2
Porsche 911 komandas Motorsport Solutions/Ehret Family Winery Porsche               Yokohama ADVAN ENV-R2

„Ir ļoti patīkami, ka „apelsīna” Yokohama riepas savu uzvaru sarakstu papildināja ar vēl vienu ierakstu”, – teica Duens Sempsons (Duane Sampson), Yokohama autosporta menedžeris. – „Pēdējo reizi, kad mēs piedalījāmies 25 Hours of Thunderhill sacīkstēs tādā pašā līmenī, mēs arī uzvarējām”.

Pilots ar Yokohama riepām uzvar 25 stundu sacīkstēs (25 Hours of Thunderhill) Pilots ar Yokohama riepām uzvar 25 stundu sacīkstēs (25 Hours of Thunderhill) Pilots ar Yokohama riepām uzvar 25 stundu sacīkstēs (25 Hours of Thunderhill) Pilots ar Yokohama riepām uzvar 25 stundu sacīkstēs (25 Hours of Thunderhill)

Tāpat Makverijs piebilda – „Pat vienkārši pabeigt šīs sacīkstes ir liels sasniegums, bet uzvarēt tik sīvās sacensībās – tas ir vienkārši neticami”.

Riepas Yokohama ADVAN ENV-R2, kuru ražošanas procesā izmanto apelsīnu eļļu, ir šāda tipa riepu otrā paaudze, kuras debitēja 2009.gadā Sebringā, un kuras toreiz kļuva par „pirmajām sacīkšu eko-riepām pasaulē”.


http://www.pkp.lv