Pirelli atgriežas WRC ar četrām jaunām riepām

 

Pirelli atgriežas WRC ar četrām jaunām riepām, kas lieliski darbosies pasaules līmeņa rallija sacensībās. Jaunās riepas tika prezentētas auto šovā Autosport International Show Birminhemā.

Mario Izola, Pirelli rallija sacensību menedžeris: “Jauno riepu īpatnība ir to universālums un tajā pašā laikā – specifiskums. Mēs izstrādājam tādas riepas kā RK, kuras paredzētas asfaltam un Scorpion, kuras paredzētas ceļu segumiem ar granti. Riepas lieliski darbosies dažāda veida sacensībās, tai skaitā, Pasaules un Eiropas čempionātos. Tāpat mēs izstrādājam konkrētas riepas specifiskiem pasākumiem, kā, piemērām, Montekarlo rallija vai Zviedrijas rallija sacensībām.”

 

SOTTOZERO ICE SOTTOZERO SNOW
SOTTOZERO ICE 205/65-15 izmēros. Riepa ar radzēm, kas ir paredzēta izmantošanai Zviedrijas WRC un Latvijas ERC rallijā, perfekti strādās uz sniega un ledus. 380 radzes nodrošina lielisku saķeri smagākajos ziemas apstākļos. SOTTOZERO SNOW 235/40R18 izmērā, kas tiek piedāvātā divos variantos – ar un bez radzēm. Ideāli strādās uz asfalta ceļa seguma kā Montekalro rallijā.
 
SCORPION XR RK
SCORPION XR 205/65-15 izmērā, kas ir paredzētā grants rallijam, un atšķiras ar simetrisko protektora zīmējumu. Riepa tiek piedāvāta divos variantos – ar mīkstu gumijas sastāvu – kas vairāk noderēs apstākļiem, kā Somijā vai Lielbritānijā, bet otrs – cietāks gunijas sastāvs – apstākļiem, kā Portugālē, Meksikā vai Itālijā, kur grants segums ir akmeņaināks un abrazīvāks. Riepa, kas noteikti tiks izmantota visbiežāk, ir jaunā RK 235/40R18 iR5 izmērā, kas ir pieejama visām R5 klases automašīnām. Šai riepai, kas izstrādāta speciāli asfaltam, ir divas garenvirziena rievas, kas ļauj izmantot riepu gan slapjos, gan sausos apstākļos. Divi garenvirziena kanāli, kas ir izvietoti riepas iekšējā daļā, nodrošina efektīvāku ūdens novadi un novērš akvaplanēšanu.


http://www.pkp.lv