Pirelli atved Kenu Bloku uz Krieviju

Amerikāņu Gymkhana video sēriju zvaigzne ieradās Krievijā lai prezentētu jaunās Pirelli ziemas riepas un notestētu itāļu uzņēmuma radžotās sporta riepas.Kens Bloks (Ken Block), kurš ir viens no slavenākajiem driftētājiem pasaulē, pateicoties savām video klipu sērijām, kurās tiek demonstrēta viņa braukšanas māksla, ieradās Igoras trasē netālu no Sanktpēterburgas, lai nodemonstrētu ko spēj paveikt Pirelli Winter Sottozero radžu riepas sniegotā trasē.

Pirelli Winter Sottozero riepas ar radzēm pieder pie to riepu klases, kuras veiksmīgi tika izmantotas Pasaules rallija čempionātā (WRC), kad laika posmā no 2008.-2010.gadam Pirelli bija ekskluzīvs riepu piegādātājs pasaules galvenajam autoralliju čempionātam. Igorā ar šīm riepām savā Ford Focus RS WRC Bloks izbrauca vairākus skaistus apļus.

Pirelli atved Kenu Bloku uz Krieviju Pirelli atved Kenu Bloku uz Krieviju Pirelli atved Kenu Bloku uz Krieviju

Pirelli atved Kenu Bloku uz Krieviju Pirelli atved Kenu Bloku uz Krieviju Pirelli atved Kenu Bloku uz Krieviju

Tāpat arī Sanktpēterburgā Bloks apmeklēja jauno uzlaboto Pirelli ielas riepu – Scorpion Winter prezentāciju. šīs nākamajai ziemas sezonai paredzētās riepas, pagaidām tiek rūpīgi slēptas.

Savā Facebook lapā Bloks ir ierakstījis: "Pirelli atveda mani uz slēpošanas kūrortu Krievijā, uz slepenu ziemas riepu prezentāciju. Es braucu ar savu veco Ford Focus RS WRC (2012 gada ekipējumā) un man bija jāveic vairāki demonstrācijas apļi. Es mīlu savu darbu".

Video: Kens Bloks Krievijā


http://www.pkp.lv