Rally Talsi desmit komandas startēs ar Pirelli riepām

Rally Talsi desmit komandas startēs ar Pirelli riepām

Šī gada 18. un 19. maijā Talsos norisināsies Latvijas Rallija čempionāta ceturtais posms Rally Talsi. Sacensībās desmit komandas startēs ar Pirelli riepām.

„Pēc lieliski aizvadītas ziemas sezonas beidzot esam sagaidījuši pirmo vasaras ralliju vēstnesi Latvijā – Rally Talsi”, iesāk Ģirts Lagzdiņš – Pirelli Sporta riepu tirdzniecības vadītājs Baltijas valstīts.

Ar Pirelli riepām Talsos redzēsim ASRT (3 auto), Vorobjovs Racing, Okartes Autosporta Akadēmija (3 auto), Wellman Rally Team, TT Motorsport, Mogo.lv Rally Team, S.B.C. Rally Team-155.lv, Neiksans Rally Sport, Rallyworkshop.com, 2WD Racing Services.

„Prieks, ka pauzē pēc ziemas paveiktais darbs ar komandām ir nesis augļus un šajā rallijā ar Pirelli riepām startēs ievērojami vairāk ekipāžu kā pērn,” tā Ģirts Lagzdiņš. „Noteikti ar interesi vērosim cīņas turpinājumu starp Alekseju Lukjaņuku (Pirelli) un Otu Tanaku, kurā noteikti iesaistīsies arī Jānis Vorobjovs (Pirelli). Viena tilta piedziņas klasē mūsu favorīti noteikti būs  “OKartes Autosporta Akadēmijas” komanda, kura šovasar saviem spēkratiem arī izvēlējusies Pirelli riepas. Mūsu mērķis, lai katrā no klasēm uz pjedestāla būtu ekipāža, kura braukusi ar Pirelli”.

ASRT Vorobjovs Racing Mogo.lv Rally Team Okartes Autosporta Akadēmija

Cīņa par uzvaru Rally Talsi sāksies sestdien plkst. 15:30, ziņo rallytalsi.lv. Pirmās dienas sporta daļa noslēgsies ar Talsos ilgi gaidīto speciālo pilsētas ātrumposmu, kas visus klātesošos skatītājus priecēs divas reizes. Cīņa turpināsies svētdien no plkst. 10.00, kad sportistiem būs jāveic atlikusī distance 82,62 km garumā, kas sadalīta 6 ātrumposmos.

Jau ziņojām, ka š.g. 5. maijā Sieksātes apkārtnē, ar rallijsprintu “Kalnamuiža 2013”, tika atklāta vasaras ralliju sezona. Šajā rallijsprintā, startējot ar Pirelli riepām, piedalījās arī visas trīs “OKartes Autosporta Akadēmijas” rallija komandas ekipāžas. Pēc „OKartes Autosporta Akadēmijas” pārstāvja  Sirmača vārdiem, mērķis šim rallijsprintam bija aizvadīt labu treniņu pirms Talsiem. Viņš arī  pastāstīja, ka rallijā paeksperimentēja arī ar riepām, lai varētu izdarīt pēc iespējas precīzāku izvēli Talsos. „Tā kā šosezon startēsim ar Pirelli riepām, izlēmu pamēģināt vairākus veidus, lai izprastu visas nianses. Pamēģināju gan mīkstā sastāva, gan vidēja sastāva Pirelli riepas. Ar vidējā sastāva riepām Ford Fiesta daudz labāk paātrinājās un vadījās” tā viņš. „Uzskatu, ka rallijsprints ir izdevies!”

Rakstā izmantoti foto no go4speed.lv, 4rati, ASRT media

Vairāk par ralliju Talsi lasiet šeit.


http://www.pkp.lv