Roberts Kubica pāriet uz Pirelli riepām

Pagājušajā gadā bijušais Formula 1 pilots Roberts Kubica ar Pirelli riepām kļuva par divu ralliju uzvarētāju, un arī šogad WRC autosacīkstēs viņš turpinās savu sadarbību ar Itālijas kompāniju.

Pirelli riepas topa vērtējumā izmantos arī čehs Martins Prokops, kas pārgāja uz tām pagājušā gada oktobrī un regulāri finišē punktu zonā, kā arī itālis Lorenco Bertelli, kurš pagājušā gadā lielāko sezonas daļu bija WRC2 līderis. Jaunā WRC sezona sāksies Montekarlo, kur Pirelli atvedīs jaunās paaudzes RK un RKW riepas, kuras pirmo reizi tika prezentētas pagājušā gada Vācijas rallijā un pilnveidotas 2015. gada sezonai.

“Montekarlo rallijs ir viens no zīmīgākajiem notikumiem autosporta pasaulē, tieši tāpat kā Monako Grand Prix, Lemānas 24 stundu sacīkstes vai Indy 500. Un sveicot Robertu Kubicu, kurš ar mūsu riepām pagājušajā gadā uzvarēja Moncas rallijā un Bettega Memorial rallijsprintā, ar pievienošanos Pirelli saimei, esam iesākuši jauno sezonu vislabākajā iespējamajā veidā”, paziņoja Pirelli autosporta nodaļas direktors Pols Hemberijs.

 

Colesa.ru


http://www.pkp.lv