RX Challenge Biķernieku rallijkrosa trasē uz starta vairāki Latvijas autosporta grandi

Pagājušajā nedēļas nogalē Biķernieku rallijkrosa trasē vēl brauca pasaules līmeņa zvaigznes, tomēr jau šo svētdien, 23. septembrī, šo konfigurāciju „RX Challenge Rudens” ietvaros varēs izmēģināt jebkurš interesents.

„RX Challenge Rudens” sacīkstes vienlaikus būs arī atjaunotā Latvijas autosprinta kausa sestais un noslēdzošais posms. Tas nozīmē, ka dalībnieki cīnīsies ne vien par godu uzvarēt Biķernieku rallijkrosa trasē, bet arī par kopvērtējuma pirmajām vietām. Teju visās desmit ieskaites klasēs situācija ir ļoti cieša, tādējādi sportisti cīnīsies par katru sekundes simtdaļu.

Sacensībām jau šobrīd pieteikušies pāri par 100 dalībniekiem, bet paredzams, ka svētdien uz starta izies tuvu pie 150 pilotiem. Dalībnieku sarakstā manāmi tādi Latvijas autosportā labi zināmi sportisti kā Ralfs Sirmacis un Valts Zvaigzne. Tāpat savus spēkus izmēģinās piloti no citām disciplīnām, piemēram, bijušais Latvijas drifta čempions Edmunds Ērglis. Sacīkstēm vairākās ieskaitēs pieteicies arī supersprinta vecmeistars Kārlis Nebars.

Pirmās pilnpiedziņas automašīnas svētdien trasē dosies jau 8:30, savukārt 11:30 stafeti solās pārņemt vienas ass piedziņas spēkrati. Apbalvošana pilnpiedziņām paredzēta 12:45, bet vienas ass auto – 19:45.

Sīkāka informācija par svētdien notiekošo Latvijas autosprinta kausa 5. posmu „RX Challenge Rudens” atrodama mājaslapā http://kalvemotorsports.lv/rxchallenge/ vai Facebook vietnē https://www.facebook.com/rxchallengelv/.

 

Foto autors: Oskars Freijs


http://www.pkp.lv