Vasīlijs Grjazins FIA ERC startēs ar Pirelli riepām

Jaunais un talantīgais rallija pilots Vasīlijs Grjazins, kurš pārstāv Latvijā bāzēto SRT komandu, 2014. gada FIA Eiropas Rallija Čempionātā (FIA ERC) brauks ar Pirelli riepām.

Pēc lieliskā snieguma (2.vieta) Liepājas ERC posmā, tika panākta vienošanās starp SRT komandu un Pirelli par programmu, kuras ietvaros komanda izmantos Pirelli riepas dalībai FIA ERC posmos.

Grjazins FIA ERC pēc diviem aizvadītiem posmiem ieņem 3. vietu ar 37 punktiem. Nākamais posms notiks no 28. līdz 30. martam Grieķijā, uz jaukta tipa seguma – asfalta un grunts.

Lai pienācīgāk sagatavotos sacensībām, pirms šī posma SRT komanda aizvadīs vērienīgu testa sesiju un kopā ar Pirelli inženieriem tiks strādāts, lai no riepām iegūtu maksimālu sniegumu.

V. Grjazins: Ar Pirelli riepām periodiski esam braukuši jau no pirmajiem rallijiem. Pie tām esmu pieradis, un jūtos pārliecinoši trasē. Arī Liepājas posms nebija izņēmums un izvēlējāmies tieši Pirelli riepas, to tehnoloģisko īpašību dēļ.

Ir liels prieks par rezultātu Liepājas posmā un vēl lielāks prieks, ka tas pievērsa Pirelli un Eurosport uzmanību.

Ģ.Krūzmanis (SRT komandas vadītājs): Šāda veida atbalsta programma no Pirelli un Eurosport mūsu komandai nozīmē ļoti daudz, jo paver iespējas startēt vēl vairāk posmos un treniņu sesijās, kas ekipāžas pieredzei un rezultātam nāks tikai par labu. Turklāt, Pirelli kā riepu ražotājam ir milzīga pieredze autosportā un šīs sadarbības tehniskā puse mums ļauj izmantot viņu zināšanas.

Pirelli ir sena un veiksmīga vēsture starptautiskos rallijos, turpinot atbalstīt jaunus un talantīgus rallija braucējus viņu augšupceļā pa karjeras kāpnēm.


http://www.pkp.lv