Derīgi zināt

Premium Buget – kas tas īsti ir?

Kā atšķirt Premium Budget  riepu ražotājus no pārējiem budžeta segmentā? No visa plašā budžeta riepu klāsta, iespējams atlasīt atsevišķus zīmolus, kas atbilst noteiktām prasībām.     1. Investīcijas tehnoloģijās. Šiem uzņēmumiem ir pietiekam daudz līdzekļu, lai varētu izstrādāt jaunus materiālus un… Lasīt tālāk »

Pasaules vadošo riepu ražotāju tops 2019.

Portāls Tyrepress regulāri publicē pasaules lielāko riepu ražotāju sarakstu. Vadošo riepu ražotāju pirmajā divdesmitniekā ir slaveni zīmoli ar bagātīgu pieredzi. Daudziem no tiem ir vairāk nekā 100 gadu ilga vēsture un vairākus miljardus eiro liela gada peļņa. Yokohama, GiTi, Toyo,… Lasīt tālāk »

Kā atpazīt kvalitatīvas Ķīnā ražotas riepas?

Kā atšķirt labas un sliktas riepas? Kā pārliecināties par to kvalitāti? Kādi ir būtiskākie kritēriji, kuriem pievērst uzmanību? Vai visas Ķīnā ražotās riepas ir vienlīdz labas? Kas ir TÜV sertifikācija un kurām Ķīnā ražotām riepām tā ir piešķirta? Noskaties video,… Lasīt tālāk »

Paplašinātā riepu garantija

Trīskārša pircēju interešu aizsardzība: 6 mēnešu aizsardzība pret mehāniskiem bojājumiem, 15 dienu apmierinātības garantija, 2 gadu aizsardzība pret ražošanas defektiem. Lasīt tālāk »

0% kredīts autoremontam, apkopei un rezerves daļām

Autiņš negaidīti salūzis?  Piedāvājam veikt jebkura veida servisa remontus sadalot remonta summu līdz 6 maksājumiem, remontē uzreiz, bet maksā vēlāk!* Pieteikties auto apskatei un saskaņot uz vietas remonta darbu tāmi var jebkurā no mūsu 8 servisiem, līdzi jāņem pase vai… Lasīt tālāk »

Gaisa kondicionētāja uzpilde!

Karstums pārsteidzis Tevi nesagatavotu? Uzpildi automašīnas kondicionētāju, lai nākamreiz no darba vai uz jūru vari doties patīkami atvēsinātā auto. Piedāvājums ir spēkā Rīgā: M. Nometņu ielā 33, Spilves ielā 24a, Matīsa ielā 76/78; Ventspilī: Durbes ielā 36; Daugavpilī: Stacijas ielā… Lasīt tālāk »

Kāpēc izvēlēties Run Flat riepas

Kas ir Run Flat riepas Run Flat riepas, parasti tiek apzīmētas ar RS, RSC vai RFT,  ir riepas, kas, izmantojot īpašas tehnoloģijas, ir radītas, lai nodrošinātu braucēja un pasažieru drošību, jo to galvenā priekšrocība ir iespēja turpināt ceļu, gadījumā, ja… Lasīt tālāk »

Kā sekot līdzi riepu protektora nodilumam

Statistika liecina, ka trešdaļa autobraucēju nemāk noteikt vai viņu riepas ir nodilušas un būtu jāmaina. Tāpat, ne visi autobraucēji zina, kāds ir minimālais, pieļaujamais protektora dziļums, ko nosaka likumdošana. Latvijas likumdošana nosaka, ka minimālais pieļaujamais protektora dziļums vasaras riepām ir… Lasīt tālāk »
http://www.pkp.lv