Gaisa kondicionētāja uzpilde!

Karstums pārsteidzis Tevi nesagatavotu? Uzpildi automašīnas kondicionētāju, lai nākamreiz no darba vai uz jūru vari doties patīkami atvēsinātā auto.

Piedāvājums ir spēkā

Rīgā: M. Nometņu ielā 33, Spilves ielā 24a, Matīsa ielā 76/78;

Ventspilī: Durbes ielā 36;

Daugavpilī: Stacijas ielā 60.

 

Ieteikumi gaisa kondicionētāja izmantošanai

Kā jau Tu zini, gaisa kondicionēšanas sistēmai ir liela ietekme uz Tavu un citu pasažieru komfortu un veselību, tāpēc rīkojies šādi.

  • Regulāri pārbaudi un uzpildi sava auto gaisa kondicionētāju, ja nepieciešams, veic filtru maiņu vai tīrīšanu.
  • Karstā vasaras dienā pirms došanās ceļā, ja iespējams, nedaudz izvēdini auto, atverot logus vai durvis, lai apmainās gaiss, un tikai tad slēdz iekšā gaisa kondicionētāju.
  • Nepārspīlē ar gaisa kondicionētāja izmantošanu, īpaši, ja auto ir bērni vai seniori, jo pārāk liela gaisa temperatūras starpība var izraisīt saaukstēšanos. Ieteicamā gaisa temperatūra auto ir +21 līdz +25 °C, ja ārā ir ļoti karsts. Tāpēc ideja par temperatūras pazemināšanu līdz +19 °C nav laba doma.
  • Pieskati, lai gaisa plūsma nav pārāk strauja un nepūš tieši virsū kādam pasažierim – tas var radīt diskomfortu, kā arī sapūst kādu ķermeņa daļu.
  • Un gaisa kondicionēšanas zelta likums – ja vēlies, lai Tava auto salons iespējami ātri atvēsinās, neturi vaļā logus. Tiklīdz auto notikusi gaisa apmaiņa, ver tos ciet, lai salons varētu ātrāk atdzist.

http://www.pkp.lv