Gaisa kondicionētāja uzpilde!

Karstums pārsteidzis Tevi nesagatavotu? Uzpildi automašīnas kondicionētāju, lai nākamreiz no darba vai uz jūru vari doties patīkami atvēsinātā auto.

Piedāvājums ir spēkā

Rīgā: M. Nometņu ielā 33, Spilves ielā 24a, Matīsa ielā 76/78;

Ventspilī: Durbes ielā 36;

Daugavpilī: Stacijas ielā 60.

Uz auto kondicioniera uzpildi var pieteikties arī caur servisa pakalpojumu ONLINE pieraksta sistēmu ŠEIT


Ieteikumi gaisa kondicionētāja izmantošanai

Kā jau Tu zini, gaisa kondicionēšanas sistēmai ir liela ietekme uz Tavu un citu pasažieru komfortu un veselību, tāpēc rīkojies šādi.

  • Regulāri pārbaudi un uzpildi sava auto gaisa kondicionētāju, ja nepieciešams, veic filtru maiņu vai tīrīšanu.
  • Karstā vasaras dienā pirms došanās ceļā, ja iespējams, nedaudz izvēdini auto, atverot logus vai durvis, lai apmainās gaiss, un tikai tad slēdz iekšā gaisa kondicionētāju.
  • Nepārspīlē ar gaisa kondicionētāja izmantošanu, īpaši, ja auto ir bērni vai seniori, jo pārāk liela gaisa temperatūras starpība var izraisīt saaukstēšanos. Ieteicamā gaisa temperatūra auto ir +21 līdz +25 °C, ja ārā ir ļoti karsts. Tāpēc ideja par temperatūras pazemināšanu līdz +19 °C nav laba doma.
  • Pieskati, lai gaisa plūsma nav pārāk strauja un nepūš tieši virsū kādam pasažierim – tas var radīt diskomfortu, kā arī sapūst kādu ķermeņa daļu.
  • Un gaisa kondicionēšanas zelta likums – ja vēlies, lai Tava auto salons iespējami ātri atvēsinās, neturi vaļā logus. Tiklīdz auto notikusi gaisa apmaiņa, ver tos ciet, lai salons varētu ātrāk atdzist.

http://www.pkp.lv