Ir pienācis pavasaris – laiks mainīt riepas!

Ir pienācis pavasaris - laiks mainīt riepas!

Pēc garas un bargas ziemas ir pienācis pavasaris, un tas nozīmē, ka ir pienācis arī laiks mainīt ziemas riepas uz vasaras.

Neskatoties uz to, ka laika prognoze tuvākajām nedēļām solās būt no +5°C līdz +15°C, Pirelli Key Point riepu centru speciālisti iesaka šim jautājumam pieiet ļoti nopietni, un atcerēties dažus pamata noteikumus.

Mēs rekomendējam:

  • Vasaras riepu gumijas sastāvs un protektora raksts ir paredzētas izmantošanai uz sausiem vai slapjiem ceļiem pie apkārtējās gaisa temperatūras virs +7°C.
  • Ziemas riepu nomaiņa uz vasaras ir nepieciešama, it īpaši mūsu klimatiskajos apstākļos ar diezgan lielu nokrišņu daudzumu. Gumijas sastāvs un protektora raksts vasaras riepām atšķiras. Gumijas sastāvs ir cietāks, bet protektora rakstā ir izteiktas garenrievas, kuras nodrošina maksimālu saķeri ar sausu un mitru segumu, novēršot akvaplanēšanas risku.
  • Ir svarīgi riepas iegādāties specializētos riepu centros, kur profesionāli pārdevēji palīdzēs jums izvēlēties atbilstošākās riepas, saskaņā ar Jūsu braukšanas stilu un segumu pa kādu biežāk braucat. Tāpat svarīgi riepas uzglabāti pareizi, nevis vienkārši sakraut uz plauktiem.
  • Ir svarīgi pārraudzīt laika prognozi un veikt riepu maiņu, atbilstoši laika apstākļiem.

Ar tuvāko dienu laika prognozi varat iepazīties šeit:

Ir pienācis pavasaris - laiks mainīt riepas! Ir pienācis pavasaris - laiks mainīt riepas! Ir pienācis pavasaris - laiks mainīt riepas!

Kur nopirkt


http://www.pkp.lv