Kādēļ jāizvēlas specializētais riepu centrs

Kādēļ jāizvēlas specializētais riepu centrsJaunu riepu iegādi var salīdzināt ar moderna uzvalka laikošanu, kas  gadījumā pārvēršas garastāvokli uzlabojošā pirkumā. Tam jāatbilst visiem gabarītiem, jāizskatās ērti un eleganti. Gluži tāpat ir ar riepām Jūsu auto!

Arī tām nepieciešama  rūpīga izvēle, kuru  izdarot, jāievēro virkni parametru. Nereti gala rezultāts ir atkarīgs ne tikai no mašīnas markas, bet arī no ekspluatācijas vietas, rakstura un intensitātes, kā arī vadīšanas stila, un beigu beigās…- arī no summas, kādu nolemsit tērēt jauna riepu komplekta iegādei! Kā nopratāt, nav iespējams šeit apskatīt standarta situācijas, jo katrs riepu iegādes gadījums ir individuāls!


Ikvienam riepu modelim piemīt īpašas tehniskās īpašības un raksturojumi, kā arī tehnoloģiskās protektora īpašības, kas to atšķir no konkurentiem. Piemēram, riepu ražošanai tiek izmantotas patentētās tehnoloģijas  Hydro Static Tank, Tri –Activ Sipes, bet  gumijas sastāvu nosaka Adaptive Compaund Technology. Tiek pielietota arī dilšanas detektoru iestrādāšana protektorā, kā arī izmantot īpašas četrskaldņu radzes un citas unikālas tehnoloģijas.

Lai izdarītu pareizo uzvēli, jāievēro visas nianses, kā arī jāprot tajās orientēties. Rezumējot – vēlamies atgādināt, ka izmantot profesionāļu pieredzi un padomu ir lietderīgāk nekā vēlāk nožēlot kļūdaino izvēli! Īpaši, jau gadījumā, kad vēlaties, lai uzvalciņš derētu kā uzliets, nepieciešama pietiekami plaša un bagātīga- jūsu auto  atbilstoša riepu sortimenta izvēle, kas nozīmētu vismaz četru līdz piecu, vienā veikalā atrodamu dažādu ražotāju  protektoru izvēli, kas turklāt pieejamas atšķirīgās cenu kategorijās.

Pirelli Key Point – noliktavā vairāk nekā 100 000 riepu:

 Pirelli Key Point - noliktavā vairāk nekā 100 000 riepasPašlaik mūsu tīkla  speciālizētie servisa centri visā Latvijā ikvienam klientam piedāvā visplašāko  riepu, disku un akumulatoru sortimentu, kura apgādi un  veic   lielākais  riepu , lieto disku un akumulatoru piegādātājs Latvijā – Sia Latakko.

Visa preču sortimenta piegāde notiek no lielākās šīs preču grupas noliktavas Baltijā, kas arī pieder SIA Latakko. Šajā moderni aprīkotajā industriālajā celtnē atrodas vairāk nekā 100 000 dažādu zīmolu autoriepu, kas nozīmē, ka klientam pieejami vairāk nekā 20 izvelēs alternatīvu  katrā, atšķirīgā riepu izmērā un cenu grupā.

 

Pirelli Key Point  – profesionāļu ieteikums:

 

 

Pirelli Key Point - profesionāļu ieteikumi

Mūsu centros  nodarbinātie profesionāļi patstāvīgi pilnveido savas zināšanas un iemaņas, paaugstinot kompetenci apmācībās Latvijā un ārvalstīs.  Kā likums – riepu iegādes brīdī  nepieciešams  konstruktīvs pārdevēja un klienta dialogs, kura laikā jāievēro neskaitāmas nianses, kas nepieciešamas, lai pareizi izraudzītos katram auto modelim atbilstošu protektoru, ievērojot  mašīnas modeļa īpatnības, vadīšanas stilu un iemaņu līmeni, riepu ekspluatācijas apstākļus, motora jaudu, piedziņas tipu, ABS klātbūtni utt. Likumsakarīgi, ka pārdevēja konsultācija mūsu centros ir bezmaksas, taču tā noteikti palīdzēs Jums izdarīt apzinātu un mērķtiecīgu riepu izvēli, kuru vēlāk nenāksies nožēlot!

 

Pirelli Key Point – riepas komerctransportam un speciālajai tehnikai:

Mūsu servisa centros iespējams iegādāties kravas auto riepas, kā arī protektorus industriālajai, lauksaimniecības un mežtehnikai.

 

Pirelli Key Point – servisa pakalpojumi:

Katrs no Pirelli Key Point servisa centriem aprīkots ar  montāžas un balansēšanas aprīkojumu, kas nodrošina profesionālu izpildījumu un ļoti augtu darba kvalitāti. Vairumā gadījumu Pirelli Key Point nodrošina arī sezonālu riepu komplektu uzglabāšanu, riteņu ģeometrijas iestatīšanu, eļļas maiņu un citus  ātrās un citus auto apkopes darbus.

Pirelli Key Point  – lieliskas  disku un  riepu cenas:

Īpaši izstrādātā cenu politika nozīmē elastīgu atlaižu sistēmu un regulāras tirdzniecības akcijas, ļaujot Jums iegādāties riepas par īpašu-visdraudzīgāko un konkurētspējīgāko cenu tirgū. Jūs vienmēr būsiet gaidīts un īpaši lutināts Pirelli Key Point klients!


http://www.pkp.lv