Lietie diski ziemā

lietie_diski_ziema.jpgVairums autobraucēju ziemā baidās braukt ar lietajiem diskiem, uzskatot, ka mūsu ceļu stāvoklis neatbilst disku ražotāju prasībām. Tas tā nav. Mūsdienu ražotāji piedāvā īpašus ziemas diskus, nodrošinot to drošu izmantošanu arī ziemas apstākļos.

Lietie diski, neapšaubāmi, uzlabos Jūsu auto ārējo estētisko izskatu, salīdzinot ar iespaidu, ko rada parastie oriģinālie alumīnija vai tērauda diski. Vieglmetāla lietie diski ir samērā ilgmūžīgi, izturīgi pret koroziju un nepakļaujas kaitīgo reaģentu iedarbībai, ar ko pārkaisīti pilsētas ielu segumi.

 

Vieglmetāla diski palīdz ne tikai vizuāli izcelt automobili citu starpā, piešķirot tam individualitāti, bet arī ļauj ieekonomēt.

 

  • Jūs ietaupīsit līdzekļus riepu montāžai, jo būs nepieciešama tikai riteņu maiņa. Tāpat der atcerēties, ka riepu montāžas un demontāžas laikā parasti notiek neliela deformācija.
  • Riepas jāuzglabā, piepildītas ar gaisu un uz diskiem, tādējādi pagarinot riepu kalpošanas ilgumu.
  • Laika ekonomija servisā – riepas uz diska Jums apmainīs piecās minūtēs!

 

Pirelli Key Point neiesaka ziemā izmantot hromētos diskus, jo šis pārklājums bojājas saskarē ar reaģentiem, ko izmanto pilsētas ielu seguma apstrādē.


http://www.pkp.lv