Pieci labi iemesli, lai vasarā brauktu ar vasaras riepām

  1. Vēl braukt ar ziemas riepām, kad pavasaris sācies, nozīmē atteikties no drošības un no braukšanas komforta un pakļaut briesmām autovadītāju un citus.

  2. Degvielas patēriņš ar ziemas riepām vasarā ir lielāks. Vasaras riepu protektora struktūra ir speciāli piemērota tiem apstākļiem, kas valda siltajā gada pusē kā uz sausiem tā slapjiem ceļiem.

  3.  Pievēršot uzmanību vadāmībai, bremzēšanai un braukšanas komfortam, vasaras riepas tika īpaši pilnveidotas elastīgumam šajos braukšanas apstākļos.

  4. Vasaras riepu protektors ir veidots no prāvākiem protektora blokiem un vairāk gareniskām gropēm. Sevišķi nepieciešamība pēc optimālas saķeres vasaras temperatūrās nosaka tās gumijas maisījuma sastāvu.

  5. Vasaras riepas arī augstās temperatūrās un lielos ātrumos sniedz maksimālu saķeri ar ceļa segumu un stabilitāti. Divu dažādu riepu komplektu iegāde ir vērtīga Jūsu drošībai. Un, kamēr tiek lietotas ziemas riepas, jūsu vasaras riepas tiek saudzētas. Ieteicamais protektora dziļums, lai garantētu vasaras riepu drošumu: 3 mm.

 

Pieci labi iemesli, lai vasarā brauktu ar vasaras riepām

Katrs metrs ir svarīgs! Vasaras riepas ātrāk apstājas uz sausas un slapjas brauktuves (skat. grafiku). 


http://www.pkp.lv