Premium Buget – kas tas īsti ir? Kā atšķirt Premium Budget  riepu ražotājus no pārējiem budžeta segmentā? No visa plašā budžeta riepu klāsta, iespējams atlasīt atsevišķus zīmolus, kas atbilst noteiktām prasībām.     1. Investīcijas tehnoloģijās. Šiem uzņēmumiem ir pietiekam daudz līdzekļu, lai varētu izstrādāt jaunus materiālus un… Lasīt tālāk »
Pasaules vadošo riepu ražotāju tops 2019. Pasaules vadošo riepu ražotāju tops 2019. Portāls Tyrepress regulāri publicē pasaules lielāko riepu ražotāju sarakstu. Vadošo riepu ražotāju pirmajā divdesmitniekā ir slaveni zīmoli ar bagātīgu pieredzi. Daudziem no tiem ir vairāk nekā 100 gadu ilga vēsture un vairākus miljardus eiro liela gada peļņa. Yokohama, GiTi, Toyo,… Lasīt tālāk »

Kā atpazīt kvalitatīvas Ķīnā ražotas riepas? Kā atšķirt labas un sliktas riepas? Kā pārliecināties par to kvalitāti? Kādi ir būtiskākie kritēriji, kuriem pievērst uzmanību? Vai visas Ķīnā ražotās riepas ir vienlīdz labas? Kas ir TÜV sertifikācija un kurām Ķīnā ražotām riepām tā ir piešķirta? Noskaties video,… Lasīt tālāk »
Padarīsim Latviju tīrāku, iesaistoties akcijā „Riepa ar rītdienu”! Saskaņā ar Latvijas Riepu apsaimniekošanas asociācijas (LRAA) datiem, 35% riepu netiek savāktas un pārstrādātas. Tās nonāk Latvijas dabā – mežos, grāvmalās un citās nepiemērotas vietās. Tādēļ ir radīta īpaša atpazīstamības zīme „Riepa ar rītdienu”. Visos Key Point riepu veikalos un servisos,… Lasīt tālāk »

Paplašinātā riepu garantija Trīskārša pircēju interešu aizsardzība: 6 mēnešu aizsardzība pret mehāniskiem bojājumiem, 15 dienu apmierinātības garantija, 2 gadu aizsardzība pret ražošanas defektiem. Lasīt tālāk »
0% kredīts autoremontam, apkopei un rezerves daļām Autiņš negaidīti salūzis?  Piedāvājam veikt jebkura veida servisa remontus sadalot remonta summu līdz 6 maksājumiem, remontē uzreiz, bet maksā vēlāk!* Pieteikties auto apskatei un saskaņot uz vietas remonta darbu tāmi var jebkurā no mūsu 8 servisiem, līdzi jāņem pase vai… Lasīt tālāk »


Vairāk ziņu »