040314-tire-wear-centre Pārbaudi savirzi ilgam riepu mūžam! Vai Tu dari visu iespējamo, lai pagarinātu savas automašīnas riepu mūžu? Patiesībā viss iespējamais un neiespējamais Tev nemaz nav jādara. Pietiek pārbaudīt un vajadzības gadījumā noregulēt automašīnas riteņu savērsumu jeb savirzi, un riepu mūžs būtiski pagarināsies, kā arī samazināsies auto… Lasīt tālāk »
kon_uzpilde_768x210 Gaisa kondicionētāja uzpilde tikai 19,99 EUR Karstums pārsteidzis Tevi nesagatavotu? Uzpildi automašīnas kondicionētāju, lai nākamreiz no darba vai uz jūru vari doties patīkami atvēsinātā auto.   Šovasar gaisa kondicionētāja uzpilde maksā tikai 19,99 EUR Šajā cenā ietilpst Tava auto gaisa kondicionēšanas sistēmas pārbaude un uzpilde (500 g… Lasīt tālāk »

ziemas_riepas_vasara_1 6 iemesli, kāpēc nebraukt ar ziemas riepām vasarā Vai arī Tu starp drošību uz ceļa un ekonomiju uz vasaras riepām izvēlies otro? Tā ir slikta doma – saka eksperti. Nelielā, šķietamā īstermiņa ekonomija nav riska vērta. Lūk, kāpēc!   1. Samazināts reakcijas ātrums Droši vien jau to zini,… Lasīt tālāk »
title_130201_0177_110913.jpg_clone_1 Kas ir TPMS un ko tas dara? Riepu spiediena kontroles sistēma (TPMS – tyre pressure monitoring system) ir īpaša sistēma, kas uzstādīta automašīnām, lai brīdinātu autovadītāju par samazinātu spiedienu vienā vai vairākās riepās. Ja spiediens būs samazināts, uz vadības konsoles iedegsies oranža lampiņa, kas brīdinās autovadītāju. Kas… Lasīt tālāk »

pirelli_riepas Valsts policija aicina autovadītājus nesteigties ar ziemas riepu nomaiņu Sākot ar 1.martu, ziemas riepas var tikt mainītas pret vasaras riepām, tomēr, ņemot vērā mainīgos laika apstākļus, Valsts policija (VP) aicina autovadītājus izvērtēt situāciju un nesteigties ar nomaiņu. Kamēr notiek pāreja no ziemas uz siltāka pavasara laika apstākļiem, VP aicina… Lasīt tālāk »
small Vai Tavs auto ir gatavs ziemas sezonai? Jau rudenī, daļa autobraucēju aizdomājas par sava spēkrata sagatavošanu ziemas sezonai. Lai justos pārliecināti un droši uz ceļa, arī gadījumā, ja uzsnieg sniegs, svarīgi atcerēties dažas lietas, kas noteikti jāizdara, lai ziemu varētu sagaidīt bez raizēm! 1. Ziemas riepas Neatkarīgi… Lasīt tālāk »


Vairāk ziņu »