Akcijas «Pirelli TYRElife sniedz vēl vairāk…» noslēgums

 

Šī gada 24. aprīlī noslēdzās Pirelli Key Point organizētā akcija «Pirelli TYRElife sniedz vēl vairāk…» un trīs laimīgie uzvarētāji varēja izbaudīt ekstrēmu braukšanu ar sporta automašīnu, leģendārā autosportista Māra Neikšana vadībā.

Akcija norisinājās no 01.04.2012. līdz 31.12.2013. un tajā varēja piedalīties ikviens, kurš iegādājies Pirelli riepu komplektu (4 gab) un reģistrējies TYRElife programmai.

Šoreiz par laimīgajiem uzvarētājiem kļuva Maija Kalniņa, Jeļena Sandlere  un Ervīns Eihmanis, kuri, kopā ar Māri Neikšānu un Pirelli Key Point pārstāvjiem, devās uz „Kehala” trasi Igaunijā, lai visas dienas garumā izmēģinātu savus spēkus un apgūtu autosportam nepieciešamās iemaņas profesionāļa pavadībā. 

 

Kā atzīmēja Mārtiņš Zeimanis, Pirelli Key Point tīkla attīstības vadītājs Baltijas valstīs:„ Paplašinātās garantijas programmai TYRElife apritējis jau gads un, pa šo laiku, dalībnieku skaits pieaudzis līdz 2000. Tas nozīmē, ka cilvēki novērtē drošību, ko sniedz TYRElife, jo tā ir laika taupīšanas garantija un autovadītāja aizsardzība no liekām izmaksām, kuras ir saistītas ar riepas mehāniskiem bojājumiem.

Pirelli vienmēr sniedz vairāk, gan drošības, gan izturības ziņā, tādēļ arī mēs klientiem vēlējāmies sniegt vēl vairāk un piedāvāt unikālu iespēju pašiem izmēģināt spēkus vadot sporta automašīnu.  Tā ir vienīgā šāda veida akcija, kad dalībniekiem ir iespēja ne vien izbaudīt elpu aizraujošu braucienu pieredzējuša autosportista vadībā, bet arī pašiem sēsties pie spēkrata stūres un sajust adrenalīnu!”


http://www.pkp.lv