Custom Bike Show Cēsis 2014

26.jūlijā Cēsīs MC XIII un firma ReiLat, ar Pirelli Key Point riepu servisu tīkla, Cēsu novada domes un draugu atbalstu, otro gadu rīkoja pārbūvēto motociklu skati Custom Bike Show Cesis 2014. Arī šajā gadā pasākums notika vienā dienā ar Cēsu pilsētas svētkiem. Šoreiz pasākuma norises vieta bija gleznainais Cēsu pils parks, kurā koki kaut nedaudz sargāja apmeklētājus un dalībniekus no saules svelmes.

Šovā tika izstādīt vairāk kā 30 motocikli. Konkursā tos vērtēja paši dalībnieki – motociklu pārbūves, krāsošanas entuziasti un profesionāļi. Par publikas simpātiju balsoja apmeklētāji, kuri kuplā skaitā apmeklēja pasākumu visas dienas garumā.

Ļoti emocionāli pasākumā par motocikliem izteicās kādreizējais motosportists un moto mehāniķis, tagad arī retro motociklu restaurētājs Pēteris Serģis, kurš ar motocikliem brauc jau no 1963.gada un uz pasākumu bija atbraucis ar savu 1933. gadā ražoto BMW motociklu: „Motocikls man ir kā narkomānam šprice – kā ieraugu mocīti, tā iekšā viss sāk drebēt!”.

Arī citi dalībnieki atzinīgi novērtēja Cēsu moto kluba XIII iniciatīvu – Latvijā vienīgā šāda formāta pasākuma rīkošanā, par ko liecināja daudzo pārbūvēto un pārkrāsoto motociklu izstādīšana skatē. Tika izteikti novēlējumi attīstīt šo pasākumu starptautiskā līmenī un rīkot vairāku dienu motociklistu saietu, jo Cēsu pils parks šādam mērķim varētu būt ļoti piemērots!

Galveno balvu un 500 eur dāvanu karti motocikla riepu iegādei firmā ReiLat ieguva Juhana Losopa kolektīva METALHAMMERS no „nulles” būvētais motocikls par godu glābējiem, kuri atdeva savas dzīvības glābjot citus Maximas traģēdijā.

CUSTOM BIKE SHOW CĒSIS 2014 uzvarētāji

Vieta/Nominācija Motocikls Īpašnieks Autors

BEST OF CUSTOM

Harley Davidson Juhan Losop METALHAMMERS
2. vieta Nester Custom Aleksandrs Nestevjuks Aleksandrs Nestevjuks

3. vieta

Harley Davidson Juhan Losop METALHAMMERS

Labākais krāsojums

Triumph Andris Spure Vilnis Krilovskis
Labākais tehniskais risinājums Harley Davidson Gints Kozlovskis Gints Kozlovskis

Best Old Timer

BMW R35 Pēteris Serģis Pēteris Serģis
Publikas simpātija American Airon Horse Outlaw Imants Ozers Vilnis Krilovskis


http://www.pkp.lv