Jau trešo gadu Pirelli Key Point organizē labdarības akciju „Riepas ar sirdi”

Jau trešo gadu Pirelli Key Point organizē labdarības akciju „Riepas ar sirdi”

No šī gada 18. marta līdz 31. jūlijam, Pirelli Key Point riepu centros, norisināsies labdarības akcija „Riepas ar sirdi”.

Akcija tiek organizēja jau trešo gadu, un šoreiz iegūtie līdzekļi tiks nodoti Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Jaundzimušo intensīvās terapijas nodaļai.

Labdarības akcijas ietvaros, Pirelli Key Point, no katra pārdotā vasaras riepu komplekta, ziedos 1 latu Bērnu slimnīcai. Arī pircēji tiek aicināti ziedot šim mērķim visos Pirelli Key Point riepu centros izvietotajās ziedojumu kastītēs, kā arī Bērnu slimnīcas fonda norēķinu kontos bankās, norādot mērķi-  „Riepas ar sirdi”:

A/S SEB banka,   konta Nr. LV84UNLA0050012160326

A/S Swedbanka, konta Nr. LV02HABA0551000377020

Par iegūtajiem līdzekļiem, Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Jaundzimušo intensīvās terapijas nodaļa, plāno iegādāties jaundzimušo reanimācijas galdu. 

“Cilvēka dzīvība – ir lielākā vērtība. Šī sapratne sasaucas arī ar mūsu biznesu, jo mēs piedāvājam saviem klientiem tikai kvalitatīvas, drošas un pārbaudītas riepas, kā arī piedalāmies vairākos labdarības projektos. Viens no tiem ir akcija „Riepas ar sirdi”, kuru organizējam jau trešo gadu pēc kārtas. Esam gandarīti palīdzēt Bērnu slimnīcai!” saka Pirelli Key Point tīkla vadītājs Baltijas valstīs Mārtiņš Zeimanis.

Iekārtas, kas iegādātas pateicoties „Riepas ar sirdi” labdarības akcijai:

Jau trešo gadu Pirelli Key Point organizē labdarības akciju „Riepas ar sirdi” Jau trešo gadu Pirelli Key Point organizē labdarības akciju „Riepas ar sirdi” Jau trešo gadu Pirelli Key Point organizē labdarības akciju „Riepas ar sirdi” Jau trešo gadu Pirelli Key Point organizē labdarības akciju „Riepas ar sirdi”

„Triju gadu laikā Pirelli Key Point ir kļuvis par mūsu atbalstītājiem un draugiem. Slimnīcas vārdā izsaku uzņēmumam lielu paldies par šo iniciatīvu”, komentē Bērnu slimnīcas Neonatoloģijas klīnikas vadītāja Daiga Kviļūna. 

Informācijai: 

Neonatoloģijas klīnikā, ik gadu, ārstējas vidēji 1 200 jaundzimušie. Ap 350 ir priekšlaikus dzimuši mazuļi, no kuriem vidēji 45 ir mazāki par 1 000 gramiem. Klīnikas galvenie darbības virzieni ir ārstniecības un aprūpes procesa nepārtrauktība jaundzimušajiem 24 stundu režīmā, intensīvā terapija, ķirurģisku patoloģiju, iedzimtu sirdskaišu diagnostika, ārstniecība un aprūpe, iedzimtu ģenētisku patoloģiju diagnostika un ārstniecība, dažādu infekciju, dažādu somatisku patoloģiju diagnostika un terapija jaundzimušajiem, kā arī ambulatoras konsultācijas un dinamiska attīstības novērošana. Klīnikas darbā tiek izmantotas dažādas mūsdienīgas diagnostikas, ārstniecības un aprūpes metodes un principi, kuru efektivitāte pierādīta starptautiskos pētījumos un vadošajās ārvalstu klīnikās.

Jau ziņojām, ka pirmā labdarības akcija „Riepas ar sirdi” tika organizēta Pirelli Key Point centros 2011. gadā. Toreiz par iegūtajiem 5 222 latiem Bērnu slimnīcas Neonatoloģijas klīnikas Jaundzimušo intensīvās terapijas nodaļai tika dāvinātas divas speciālas gultas priekšlaikus dzimušajiem bērniņiem – dvīņiem, kuri gandrīz vienmēr ir šīs nodaļas pacientu vidū. Savukārt pērn par 6 928 latiem slimnīcas Jaundzimušo patoloģijas nodaļa saņēma fototerapijas lampas, apsildāmo gultiņu un monitoru, kas spēj noteikt dzīvībai svarīgos rādītājus, un inhalatorus augšējo elpceļu slimniekiem.


http://www.pkp.lv