Jauns Pirelli KeyPoint Rīgā Spilves ielā Imantā

Jauns Pirelli KeyPoint Rīgā Spilves ielā ImantāŠī gada 7. un 8. oktobrī notika Pirelli Key Point riepu centra atklāšana Rīgā, Spilves ielā 24а. Rīgā tas ir jau ceturtais, bet Latvijā jau 36. riepu centrs ātri augošajā PKP tīklā.

Šis jaunais, modernais centrs atšķiras no daudziem citiem centriem, jo tajā ir daudz plašāks sniedzamo pakalpojumu sortiments, tajā skaitā šeit ir paredzēta arī iespēja apkalpot kravas un komerciālo autotransportu. Turklāt, pakalpojumu centrs ir aprīkots arī ar ļoti profesionālu aprīkojumu, ko ražo pasaulē atzīts apkalpošanas centru līderis – kompānija Corghi. Šis ražotājs ir "Ferrari" darbnīcu, ieskaitot arī Formula 1 komandu, oficiālais partneris un vienīgais iekārtu piegādātājs.

Jaunais riepu centrs piedāvā Jūsu automašīnai augstu veicamo apkalpošanas darbu kvalitāti, kā arī tur ir pieejama ērta uzgaidāmā zāle, kur Jūs varat baudīt ne tikai patīkamu atpūtu malkojot kafijas tasīti un lasot svaigākos preces izdevumus, bet arī novērot, kā notiek Jūsu automašīnai veicamie apkalpošanas darbi.

Jaunā centra atklāšanas laikā visi interesenti varēja piedalīties sacensībās ar Formula 1 simulatoriem. Par sacensību uzvarētāju kļuva Jurijs Ostapčuks un  balvā saņēma 100 latu vērtu dāvanu karti, lai varētu iegādāties jebkādu iepatikušos produkciju jaunajā veikalā. Tāpat atklāšanas laikā tika organizēts grandiozs riepu festivāls, kura laikā visi klātesošie varēja par īpašām cenām iegādāties riepas, diskus, akumulatorus, eļļas un citu produkciju.

Jauns Pirelli KeyPoint Rīgā Spilves ielā Imantā Jauns Pirelli KeyPoint Rīgā Spilves ielā Imantā Jauns Pirelli KeyPoint Rīgā Spilves ielā Imantā Jauns Pirelli KeyPoint Rīgā Spilves ielā Imantā

Jaunais riepu centrs aicina sadarboties arī juridiskās personas, kuru rīcībā ir vieglo, komerciālo un kravas automašīnu autoparks. Centra jauda un aprīkojums mums ļaus nodrošināt profesionālu un specializētu Jums piederošās tehnikas apkalpošanu starptautiskā Pirelli Key Point tīkla standartu līmenī.

Gaidām Jūs ciemos!

Informācija par darba laikiem un pakalpojumiem ir šeit.


http://www.pkp.lv