Labdarības akcijā ” Riepas ar sirdi” saziedoti 5222 LVL

Labdarības akcijā " Riepas ar sirdi" saziedoti 5222 LVL 20.septembrī plkst.11 VSIA Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Priekšlaikus dzimušo bērnu intensīvās terapijas nodaļa saņems dāvanā čeku 5222 LVL vērtībā. Par šo naudiņu varēs īstenot jau sen gaidītu un lolotu slimnīcas personāla sapni – speciālās gultas priekšlaikus dzimušajiem bērniņiem – dvīņiem!

No 11.aprīļa līdz 31.jūlijam visos Pirelli Key Point riepu centros notika labdarības akcija ar nosaukumu „Riepas ar sirdi”. Šajā periodā Pirelli Key Point riepu centru tīkls no katra pārdotā vasaras riepu komplekta ziedoja 1 Ls VSIA Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas 8.intensīvās terapijas nodaļai, kopā saziedojot 5222 LVL!

Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas 8. nodaļā atrodas priekšlaikus dzimušie bērniņi no visas Latvijas, kuri piedzimuši ar ļoti mazu svaru un, kuriem ir vislielākās veselības problēmas. Katru gadu nodaļā ārstējas aptuveni 300 bērniņi un gandrīz vienmēr pacientu vidū ir arī dvīnīši. Ir bijis gadījums, kad vienlaikus nodaļā ir septiņi dvīņu pāri! Līdz šim nodaļā nav bijis iespējas guldīt dvīnīšus blakus vienā gultiņā-inkubatorā, taču pateicoties dāvinājumam, pavisam tuvā nākotnē dvīnīšiem būs šī iespēja, kas ir ļoti svarīgi bērniņa tālākajai attīstībai, jo tādejādi dvīņi var justies maksimāli labi un līdzīgi kā mammas puncī.

„Mēs uzskatam, ka mūsu savāktie līdzekļi ir ne tikai spontāna vēlme palīdzēt tiem, kam tas ir ļoti nepieciešams, bet pirmajām kārtām tas ir mūsu morālais pienākums, kuru mēs vēlamies īstenot. Latvija ir mūsu kopējās mājas. Kā labiem savas „mājas” saimniekiem, mums jārūpējas par valsti un cilvēkiem, kas dzīvo tajā. Mēs esam pārliecināti, ka tikai mūsu vienotība un vēlme palīdzēt apkārtējiem varēs padarīt mūsu dzīvi labāku. Un mēs aicinām visas lielas un stipras kompānijas arī rīkoties savā valstī kā saimniekiem un palīdzēt tiem, kam tiešām tas ir vajadzīgs. Tādēļ, ka PKP ir vislielākais Vislatvijas riepu centru tīkls, mūsu akcijai mēs izvēlējāmies Bērnu klīniskās universitātes slimnīcu, kas palīdz bērniem no visiem reģioniem un šajā ziņā simbolizē visu Latviju kopumā. Mēs esam gandarīti, ka mūsu savāktie līdzekļi nesīs tik daudz prieka un laimes momentu to cilvēku mājās, kuriem bija nepieciešama neatliekamā palīdzība”, – nokomentēja Pirelli Key Point projekta vadītājs Jānis Viegliņš.

Labdarības akcijā " Riepas ar sirdi" saziedoti 5222 LVL Labdarības akcijā " Riepas ar sirdi" saziedoti 5222 LVL Labdarības akcijā " Riepas ar sirdi" saziedoti 5222 LVL Labdarības akcijā " Riepas ar sirdi" saziedoti 5222 LVL

„Iniciatīva palīdzēt Bērnu slimnīcai nāca no Pirelli Key Point pārstāvjiem, par ko mēs bijām ļoti priecīgi, jo viņi paši bija gatavi aktīvi organizēt ziedojumu vākšanas kampaņu un veltīt ne tikai finansiālus līdzekļus, bet arī savu izdomu un darbu! Apsverot dažādas slimnīcai vajadzīgas lietas, kopā nonācām pie Bērnu slimnīcas vismazākajiem pacientiem – un šoreiz tieši dvīnīšiem, kuru Latvijā ir arvien vairāk un kuri jau ļoti sen gaida jaunās gultiņas!” par sadarbību pastāstīja Bērnu slimnīcas fonda vadītāja Liene Dambiņa.

Palīdzēt ar Pirelli Key Point ir viegli!


http://www.pkp.lv