Lielais riepu festivāls Bauskā

17. un 18. septembrī Bauskā, līdzīgi kā citviet Latvijā, notika "Lielais riepu festivāls".  Tajā tika aicināti visi autoīpašnieki un nākamie autoīpašnieki, jo vienuviet varēja apskatīt un iegādāties riepas, diskus, akumulatorus, u.t.t. Iepazīties ar plašāko auto servisa pakalpojumu klāstu, saņemt profesionāļu konsultācijas vai vienkārši aprunāties par un ap auto.

Festivāla laikā apmeklētāji varēja apskatīt jaunas Ford automašīnas un veikt ar tām bezmaksas testa braucienus. Tāpat arī bija iespēja apskatīt un iegādāties jaunus motociklus. Plašā sortimentā bija izstādītas lietotas automašīnas.  Festivāli īpašie viesi bija LMT rallija komanda- brāļi Neikšāni. Ar ūdens Formula 2 ātrlaivām apmeklētājus iepazīstināja slavenais ūdens sportists Uvis Slakteris un klubs Mēmeles Sports dalībnieki Māra Brigmaņa vadībā.

Liels paldies visiem festivāla apmeklētajiem.

Lielais riepu festivāls Bauska Lielais riepu festivāls Bauska Lielais riepu festivāls Bauska Lielais riepu festivāls Bauska

Vēlamies atgādināt , ka arī ikdienā viss automašīnai – sākot no riepām līdz vissmalkākajai rezerves daļai ir pieejams lielākajā autocentrā Bauskā " Teiksmas".  

Pirelli Key point autocentrs Teiksmas atrodas  "Spiģos" 8 km pirms Bauskas braucot no Rīgas.

Darbadienas:9.00-18.00
Sestdiena:9.00-15.00
Svētdiena: brīvdiena
Tālrunis: 63925522 vai 26542365


http://www.pkp.lv