Lielais riepu festivāls Ventspils

15. un 16. oktobrī Ventspilī notika vēl līdz šim nebijis pasākums –  Pirelli Key Point riepu centrā notika lielais riepu festivāls!
Lielā sortimentā bija riepas automašīnām, kravas automobiļiem, lauksaimniecības tehnikai, mežsaimniecības un industriālajai tehnikai, kā arī akumulatori, diski un citi auto aksesuāri par speciālām cenām. Apmeklētājiem bija iespēja saņemt padomus un ieteikumus no speciālistiem kā arī iegūt dažādas pārsteiguma balvas. Paralēli riepu festivālam tika atvērts jauns Eļļu centrs Vetspilī, kur turpmāk visi apmeklētāji varēs izvēlēties un iegādāties visu veidu auto ķīmiju un smērvielas savam auto. Plašā sortimentā varēsiet iegādāties arī kravas, agro un indurtriālās riepas.


Tāpat vēlamies atgādināt, ka arī turpmāk riepas visplašākajā sortimentā Ventspilī var iegādāties Pirelli Key point  riepu centrā.

Labāko cenu GARANTĒJAM!

Bildes no pasākuma:

Lielais riepu festivāls Ventspils Lielais riepu festivāls Ventspils Lielais riepu festivāls Ventspils Lielais riepu festivāls Ventspils

Pirelli Key point riepu centrs Ventspils
Durbes iela 36

Tel. 63663000
Darba dienas: 9.00 – 19.00

Sestdiena: 9.00 – 16.00
Svētdiena: brīvdiena
ventspils@latakko.lv


http://www.pkp.lv