Liepājā atvērts jauns Pirelli Key Point riepu centrs

Liepājā atvērts jauns Pirelli Key Point riepu centrsŠī gada 30. septembrī Liepājā tika atvērts jauns РКР riepu centrs Satiksmes ielā 8 (pretī CSDD). Šis jau ir otrais SIA ARDALA atvērtais РКР centrs Liepājā, kurā pilsētas iedzīvotāji varēs saņemt plašu kvalitatīvu un profesionālu pakalpojumu klāstu, kā arī iegādāties vadošo pasaules ražotāju riepas, diskus, akumulatorus un eļļas jebkādiem tehnikas veidiem. Plašo veikala piedāvātās produkcijas sortimentu, attiecībā uz daudzām pozīcijām, patiesi var nosaukt par visplašāko visā pilsētā.

Savukārt, dalība starptautiskajā Pirelli Key Point riepu piegādes tīklā garantē jaunā centra klientiem augstu apkalpošanas un pakalpojumu kvalitāti.

Jaunā riepu centra atklāšanas svētki noritēja divas dienas – no 30. septembra līdz 1. oktobrim. Šajās dienās gan liepājnieki, gan pilsētas viesi varēja iegādāties dažnedažādu produkciju par īpašām svētku cenām, kā arī atpūsties kopā ar visām ģimenēm un baudīt krāšņus priekšnesumus: motociklu un motorolleru šovu, velosipēdu šovu, kā arī piedalīties sacensībās ar Formulas 1 simulatoriem. Mazajiem apmeklētājiem bija organizētas jautras atrakcijas un radošās darbnīcas. Turklāt, gan pieaugušie, gan bērni varēja nobaudīt restorāna „Barons Bumbier’s” cienastus un dzērienus.

Liepājā atvērts jauns Pirelli Key Point riepu centrs Liepājā atvērts jauns Pirelli Key Point riepu centrs Liepājā atvērts jauns Pirelli Key Point riepu centrs Liepājā atvērts jauns Pirelli Key Point riepu centrs
Liepājā atvērts jauns Pirelli Key Point riepu centrs Liepājā atvērts jauns Pirelli Key Point riepu centrs Liepājā atvērts jauns Pirelli Key Point riepu centrs Liepājā atvērts jauns Pirelli Key Point riepu centrs

Aicinām visus liepājniekus un pilsētas viesus apmeklēt jauno РКР centru. Šeit Jūs varat iegādāties savai automašīnai nepieciešamo produkciju un izmantot profesionālus pakalpojumus. Šeit būtu īpaši jāpiemin, ka jaunais РКР centrs piedāvā nomazgāt arī kravas automašīnas. Jaunais riepu centrs, rūpējoties par savu klientu ērtībām, piedāvā vēl kādu citu pakalpojumu – nogādāt klientu uz mājām, ja viņa automašīna paliek apkalpošanas centrā.

Jaunais riepu centrs atrodas Satiksmes ielā 8 un strādā katru darba dienu no 8.00 līdz 18.00 un sestdienās no 9:00 līdz 15:00. Detalizētāku informāciju par centra darbu, piedāvājamajām precēm un pakalpojumiem, kā arī organizējamajām akcijām Jūs varēsiet atrast mūsu mājas lapā.

Laipni lūdzam starptautiskajā Pirelli Key Point tīklā!


http://www.pkp.lv