Lietuvā ir atvērts pirmais Pirelli Key Point riepu centrs

PKP Lietuva

Oktobra beigās Lietuvas pilsētā Alitusā tika atvērta šajā valstī pirmā starptautiskā specializēto riepu centru Pirelli Key Point (PKP) tīkla pārstāvniecība. Jaunā pārstāvniecība darbosies uz vietējā uzņēmuma «A. Baltulio IĮ» bāzes.  
 
Kompānijas „A.Baltuloi II” vadītājs Algirdo Baltulio: „Es lepojos ar to, ka mans uzņēmums ir kļuvis par pirmo starptautiskā Pirelli Key Point tīkla centru Lietuvā. Jau no pirmās dienas ir jūtama īpaša autovadītāju interese par piedāvāto pasaulē populāro zīmolu produkciju, kura ir parādījusies pie mums sadarbojoties ar PKP. Esmu pateicīgs Pirelli Key Point un Latakko par izrādīto uzticību!” 
 
PKP pārstāvniecība Alitusā, kuras adrese ir Ulonų g. 31A, 63158, piedāvā plašu riepu, lieto disku, akumulatoru, eļļu un auto rezerves daļu klāstu no vadošajiem pasaules ražotājiem, kā arī sniedz autoservisa pakalpojumus.
 
Pirelli Key PointLatakko direktors Jevgēnijs Kopilkovs: „Uzņēmums Latakko jau daudzus gadus attīsta Pirelli Key Point riepu centru tīklu Baltijas valstīs. Pašlaik Latvijā un Igaunijā darbojas 38 riepu centri, un tagad ir atvērts arī pirmais centrs Lietuvā. Pateicoties mūsu partnera „A.Baltuloi II” darbībai, Alitusas iedzīvotāji varēs novērtēt produkcijas un servisa kvalitāti, kas līdz šim bija pieejama tikai kaimiņvalstīs. Esmu pārliecināts, ka jau tuvākajā nākotnē mums izdosies būtiski palielināt riepu centru skaitu Lietuvas teritorijā.”
 

Pirmais Key Point riepu centrs Lietuvā!


http://www.pkp.lv