Noslēdzās otrā labdarības akcija „Riepas ar sirdi” – saziedoti 6928 lati!


Noslēdzās otrā labdarības akcija „Riepas ar sirdi” - saziedoti 6928 lati!

Šī gada 12. septembrī, svinīgajā kārtējās labdarības akcijas „Riepas ar sirdi” noslēguma laikā, Pirelli Key Point pārstāvji pasniedza BKUS Gaiļezerā Jaundzimušo patoloģiju nodaļai sertifikātu par 6928 latiem. Par šiem līdzekļiem slimnīca varēs iegādāties iekārtas, kas tik ļoti nepieciešamas Jaundzimušo patoloģiju nodaļas ārstniecības procesa uzlabošanai!

 

No 15.marta līdz 31.jūlijam visos Pirelli Key Point centros norisinājās kārtējā labdarības akcija „Riepas ar sirdi”. Jau otro gadu akcijas ietvaros Pirelli Key Point ziedoja 1 Ls no katra centrā pārdotā vasaras riepu komplekta, lai palīdzētu pašiem mazākajiem VSIA „Bērnu klīniskā universitātes slimnīca” (BKUS) pacientiem, kopā savācot 6928 latus! Lai vērtīgo ziedojumu pasniegtu slimnīcai, uz Rīgu no visas Latvijas bija sabraukuši vairāk kā 30 Pirelli Key Point riepu centru vadītāju un pārstāvju, tādēļ slimnīcas personālam šī diena bija īpaši emocionāla.

 

Šajā gadā ziedojums tiks novirzīts BKUS Gaiļezerā Jaundzimušo patoloģiju nodaļai, un pavisam drīz nodaļas ārstniecības procesa uzlabošanai tiks iegādātas pat vairākas tik nepieciešamās iekārtas:

 

–           fototerapijas lampa – jaundzimušo dzeltes ārstēšanai;

–           siltumgulta – gulta ar apsildāmu matracīti mazuļiem, kam ir traucēta termoregulācija;

–           dzīvības funkciju monitors – nepieciešams pacientu spiediena, pulsa un temperatūras noteikšanai;

–           inhalators – elpceļu saslimšanu ārstēšanai.

 

,,Ņemot vērā, ka veselība ir vissvarīgākā cilvēka dzīvē, uzskatām, ka palīdzēt slimiem bērniem ir ieguldījums mūsu tautas nākotnē”, uzsver Anda Ķimene, Jaundzimušo patoloģiju nodaļas virsārste.

 

Tieši Jaundzimušo patoloģiju nodaļā izmeklē un sniedz tūlītēju ārstēšanos maziem bērniem. Nodaļā vidēji gadā ārstējas 700 bērnu, no tiem 280 jaundzimušie un 430 zīdaiņi.

 

Noslēdzās otrā labdarības akcija „Riepas ar sirdi” - saziedoti 6928 lati! Noslēdzās otrā labdarības akcija „Riepas ar sirdi” - saziedoti 6928 lati! Noslēdzās otrā labdarības akcija „Riepas ar sirdi” - saziedoti 6928 lati!

Noslēdzās otrā labdarības akcija „Riepas ar sirdi” - saziedoti 6928 lati! Noslēdzās otrā labdarības akcija „Riepas ar sirdi” - saziedoti 6928 lati! Noslēdzās otrā labdarības akcija „Riepas ar sirdi” - saziedoti 6928 lati!

 

„Ir ļoti patīkami apzināties, ka tāda gaiša akcija kā „Riepas ar sirdi” ir veiksmīgi iesakņojusies  un kļuvusi par labu Pirelli Key Point tradīciju. Nu jau otro gadu pēc kārtas mēs ar lielu prieku varam palīdzēt tiem, kam tas ir īpaši nepieciešams – mūsu bērniem.  Mēs nespējam būt vienaldzīgi pret slimo bērniņu likteni, tāpēc mēs uzskatām, ka tas ir mūsu morālais pienākums palīdzēt šiem bērniem izaugt veseliem un pilnvērtīgi dzīvot. Mēs gribam, lai viņi varētu kļūt par izciliem zinātniekiem, slaveniem sportistiem, labiem ārstiem un vienkārši labiem cilvēkiem”,  komentēja Latakko, Pirelli Key Point ķēdes attīstītāja Baltijā, izpilddirektors Mārtiņš Stelps

 

„No sirds pateicamies Pirelli Key Point vadībai un visiem veikalu tīkla darbiniekiem par ieguldīto darbu un laiku, lai akcija noritētu tik veiksmīgi! Liels paldies arī visiem, kas savu ziedojumu atstāja veikalu ziedojumu kastītēs! Akcijai uzsākoties, mēs cerējām, ka savāktie līdzekļi pietiks, lai iegādātos vienu nodaļai nepieciešamu iekārtu. Bet šobrīd mēs jau varam runāt par četrām! Tās visas nodaļai ir ļoti nepieciešamas, lai nodrošinātu ārstniecības procesu augstā kvalitātē, kas bērna pirmajās dzīves dienās ir īpaši nozīmīgi!”, stāsta Bērnu slimnīcas fonda pārstāve Auce Auškāpa.

 

Pagājušajā gadā, pateicoties akcijas „Riepas ar sirdi” ietvaros saziedotajiem līdzekļiem, BKUS Neonatoloģijas klīnikas Jaundzimušo intensīvās terapijas nodaļai tika iegādātas divas speciālas gultas priekšlaikus dzimušajiem bērniņiem – dvīņiem, kuri gandrīz vienmēr ir šīs nodaļas pacientu vidū.


http://www.pkp.lv