Noslēgusies akcija «Pirelli TYRElife sniedz vēl vairāk…»

Šī gada 23. janvārī noslēdzas jau otrā Pirelli Key Point organizētā akcija «Pirelli TYRElife sniedz vēl vairāk…». Šoreiz par laimīgo uzvarētāju kļuva Oskars Kravčenoks, kuram bija iespēja doties uz Atpūtas kompleksu Vonadziņi, Stāmerienā un izbaudīt ziemas braukšanu uz aizsalušā Ludza ezera, kopā ar slaveno autosportistu Māri Neikšānu.

Visas dienas garumā bija iespēja ne vien izbaudīt rallija cienīgu braukšanu, atrodoties blakus rallija veterānam Mārim Neikšānam, bet arī pašiem izmēģināt spēkus, sajust adrenalīnu un apgūt autosportam nepieciešamās iemaņas profesionāļa pavadībā.

Akcija norisinājās no 15.09.2014. līdz 31.12.2014. un tajā varēja piedalīties ikviens, kurš iegādājies Pirelli riepu komplektu (4 gab) un reģistrējies TYRElife programmai.

 

Mārtiņš Zeimanis, Pirelli Key Point tīkla attīstības vadītājs Baltijas valstīs atzīmē: „Jau gandrīz 5000 klientu ir kļuvuši par programmas TYRElife dalībniekiem un tas nozīmē, ka drošība autovadītājiem ir pirmajā vietā. Gan izvēloties visdrošākās riepas, gan domājot par aizsardzību pret liekām izmaksām un realitāti uz Latvijas ceļiem.

Pirelli sevi ir pierādījis kā ražotājs, kurš koncentrējas uz drošību ikvienā auto jomā – sākot ar ikdienas braucējiem un beidzot ar pasaulē ātrākajiem pilotiem, kas sēžas pie bolīdu stūres Formula 1 sacensībās. Drošība, izturība un lieliska veiktspēja ir tieši tās īpašības, kas attiecināmas uz Pirelli riepām un mēs vēlējāmies dot iespēju mūsu klientiem sēsties pie jaudīga spēkrata stūres un izmēģināt spēkus sporta braukšanas apstākļos.”

 

TYRElife ir Pirelli Key Point riepu centru piedāvāta, paplašināta garantiju programma visām Pirelli riepām, kas papildina jau esošo standarta garantiju programmu un jau otro gadu akcijas dalībniekiem tiek piedāvāta iespēja piedalīties īpašā loterijā un izbaudīt ekstrēmu ziemas braukšanu ar sporta automašīnu.

 


http://www.pkp.lv