Pērc Pirelli riepas un laimē ekskluzīvo sniega dēli

Akcija ir noslēgusies, Pirelli P ZERO sniega dēli no Burton laimēja Hannes Annus Rohu (hannes@ph.ee) no Igaunijas!

Pērc Pirelli riepas, reģistrējies Tyrelife programmai un laimē ekskluzīvo Pirelli P ZERO Sniega Dēli!

Īpašo PIRELLI P ZERO sniega dēli no Burton iespējams apskatīt vadošajā snovborda preču tirdzniecības veikalā Burusports Rīgā, Gaujas ielā 7 vai A.Čaka ielā 149.

Burton – vislabākais sniega dēlis ziemas atpūtai

Amerikāņu kompānija Burton Snowboards jau vairāk kā 35 gadus ir pasaules līderis starp sniega dēļu ražotājiem un bija pirmais uzņēmums, kurš uzsāka snovborda dēļu masveida ražošanu.Par leģendu kļuvušie Burton sniega dēļi izceļas ar lielisku funkcionalitāti, inovatīvajām tehnoloģijām un unikālo dizainu. Šobrīd zīmols Burton ir pazīstams ikvienam profesionālam snovbordistam.

Katra Burton sniega dēļa radīšanas process sākas ar ideju, kas parasti rodas tieši uz sniegota kalna. Tieši tādēļ Burton lieliski kalpo gan iesācējiem, kuri nolēmuši izmēģināt spēkus snovbordā, gan asu izjūtu cienītājiem, kuri pavisam droši spēj iekarot kalnu, stāvot uz sniega dēļa. Burton piedāvā visplašāko dēļu spektru, dažāda līmeņa braucējiem.

Pasaules līderis snovborda dēļu un aksesuāru ražošanā – Burton piedāvā visu, kas Jums nepieciešams uz kalna, lai apgūtu jaunus trikus, brauktu no kalna un izbaudītu ziemas sezonu.

Tiksimies sniegotajās virsotnēs!

www.burton.com


http://www.pkp.lv