Pievienojies PKP draugu pulkam un laimē ziemas riepas – izlozes rezultāti!

Ar prieku paziņojam, ka 10. oktobrī veiksmīgi noslēdzies konkurss „Pievienojies draugu pulkam un laimē ziemas riepas” sociālajos tīklos Facebook.com un draugiem.lv! 

Esam priecīgi, ka konkursā piedalījās 536 Facebook.com lietotāju un 625 draugiem.lv lietotāji.

 

 

Pēc konkursa rezultātiem par laimīgajiem galvenās Pirelli Key Point balvas – ziemas riepu komplekta ieguvējiem kļuva:
 

Ļubova Sinka (Facebook.com) un Jānis Dzirne (Draugiem.lv).

 

Tieši viņi jaunajā sezonā braukās ar Pirelli ziemas riepām!

Mēs apsveicam uzvarētājus un novēlam, lai jaunās ziemas riepas kalpotu ilgi un nodrošinātu drošību, lielisku saķeri un nenovainojamu bremzēšanu uz ziemas ceļiem. Ar uzvarētājiem mēs sazināsimies sociālajos tīklos visdrīzākajā laikā.

Pirelli Polska Sp. z o.o. ģenerāldirektors Umberto Skiavi (Umberto Schiavi) savas vizītes ietvaros Latvijā, arī apsveica Ļubovu un Jāni:

„Es sirsnīgi apsveicu Jūs ar uzvaru šajā lieliskā konkursā! Jūs esiet laimīgie, jo kļuvāt par vienu no labāko Pirelli ziemas riepu komplektu ieguvējiem. Es zinu, ka Baltijas ziemas ir slavenas ar savu bargumu un grūtiem laika apstākļiem. Esmu pārliecināts, ka ar šīm riepām Jūs saņemsiet īsto baudu no drošas un komfortablas vadīšanas. Novēlu Jums vieglos ceļus!”

 

Mēs pateicamies visiem par piedalīšanos. Jūs sagaida jauni konkursi ar ne mazāk vērtīgam balvām, kā arī interesantas ziņas un izdevīgas akcijas!

 

 

Jūsu draugs – Pirelli Key Point!


http://www.pkp.lv