Pirelli Kalendāra 50 gadu jubilejas izdevums pasniegts Rīgas “Dinamo” galvenajam trenerim Artim Ābolam

 

Pirelli Kalendāra mājas lapā 

2014. gadā pasaules slavenais Pirelli Kalendārs atzīmē 50 gadu jubileju, kopš pirmais izdevums ieraudzīja pasauli. Latvijā Kalendārs tika pasniegts Rīgas “Dinamo” galvenajam trenerim Artim Ābolam. Tāpat, pirmoreiz unikālais izdevums tika pasniegts izcilām personībām – sportistiem – no Lietuvas un Igaunijas.

Par godu projekta 50 gadu jubilejai, koncerns Pirelli izdeva Kalendāru, kas tapis vēl 1986. gadā, pateicoties slavenā fotogrāfa Helmuta Ņūtona darbam. Vairākus gadus šīs kalendārs gaidījis iznākšanu uzņēmuma arhīvā. Jubilejas Kalendārs sastāv no 12 melnbaltiem attēliem un 28 aizkadru bildēm, kas tika uzņemtas Montekarlo un Kjanti.

Pirelli Kalendārs tiek izdots ierobežotā daudzumā un dāvināts karalisko ģimeņu locekļiem, valsts galvām, izcilām kultūras, mākslas, sporta un sociālās jomas personībām. Latvijā Pirelli Kalendārs ik gadu tiek pasniegts Latvijas Republikas prezidentam un komponistam, maestro Raimondam Paulam. Tāpat, Kalendārs tiek pasniegts Rīgas “Dinamo” galvenajam trenerim Artim Ābolam. Šogad Pirelli pārstāvis Baltijas valstīs – vadošais auto nozares uzņēmums SIA Latakko un riepu centru tīkls Pirelli Key Point pirmoreiz dāvinās unikālo jubilejas izdevumu ne tikai Latvijas, bet arī Lietuvas un Igaunijas izcilākajiem pārstāvjiem.

“Šogad mēs atzīmējam divas jubilejas – Pirelli Kalendāra 50 gadu jubileju un arī SIA Latakko 20 gadu jubileju! Iespēja pasniegt Kalendāru izcilām personībām no kaimiņvalstīm Lietuvas un Igaunijas ir labākais apliecinājums SIA Latakko aktīvai un veiksmīgai darbībai šajos tirgos. Jubilejas izdevumu šogad saņems mūsu valstu stiprākie, izturīgākie cilvēki – sportisti, kuru darbs un sasniegumi nes Baltijas valstu vārdus pasaulē. Tie ir Rīgas “Dinamo” galvenais treneris Artis Ābols, kuru bez šaubām var saukt par Latvijas nacionālā sporta veida – hokeja – virzītājspēku; Arvīds Sabonis, bijušais basketbolists, viens no Lietuvas un pasaules izcilākajiem sportistiem, kurš tika uzņemts Basketbola slavas zālē; kā arī Igaunijas vieglatlēts, Olimpiskais un pasaules čempions, Baltās zvaigznes ordeņa kavalieris Gerds Kanters. Viņi ir ne tikai mūsu valsts lepnums, bet arī Eiropas lepnums!”, tā SIA Latakko valdes loceklis Jevgēnijs Kopilkovs.  

Video

Uzzini vairāk:

Kas padarīja Pirelli kalendāru tik slavenu!

Pirelli publicēs 1986. gada kalendāru, lai nosvinētu projekta 50 gadu jubileju


http://www.pkp.lv