Pirelli Key Point ziedo Bērnu klīniskās universitātes slimnīcai 11 637 Eiro

Jau ceturto gadu pēc kārtas, riepu centru tīkls Pirelli Key Point organizē labdarības akciju Riepas ar sirdi, lai atbalstītu Bērnu slimnīcu un mazos pacientus! Iepriekšējos gados akcijas ietvaros Pirelli Key Point (PKP) servisa punktos visā Latvijā saziedoti vairāk nekā 30 000 eiro, kuri tika izlietoti, sarūpējot nepieciešamo aparatūru slimnīcas Jaundzimušo un Priekšlaikus dzimušo bērnu nodaļām. Šogad, akcijas rezultātā, Bērnu slimnīcai saziedoti gandrīz 12 000 eiro, kas tiks izlietoti īpašas medicīniska aprīkojuma iegādei pacientiem ar  ar apdegumiem!

Katru gadu Bērnu slimnīcā ārstējas vairāk nekā 150 bērni, kuri guvuši apdegumus, turklāt vairāk nekā 1/3 apdegumi ir dziļi un prasa ilgstošu ķirurģisku ārstēšanu. Vislielākais apdegumu skaits ir vecuma grupā no jaundzimušā līdz 3 gadu vecumam, un galvenie ir termiskie reaģenti ( 83%) karsti šķidrumi – ēdiens, dzēriens un ūdens.

BKUS bērnu ķirurgs Džeimss Rozītis saka: ”Gadījumos, kad bērns guvis dziļu apdegumu, rētas paliks vienmēr, bet svarīgi cik izteiktas tās būs. Lai slēgtu bojāto vietu, tiek izmantota paša bērna āda no citas ķermeņa vietas. Atkarībā no bērna vecuma un bojājuma, pārstādāmais ādas gabaliņš tiek ņemts no 0,3 līdz pat 0.05 mm biezumā. To veic ar speciālu ierīci – DERMATOMU, kas nodrošina kvalitatīvu ādas transplantātu un līdz ar to labu kosmētisko efektu. Šai ierīcei ir jābūt ļoti kvalitatīvai un mūsdienīgai. Savukārt, lai palielinātu ādas lēvera lielumu un nodrošinātu brūces izdalījumu aizvadīšanu, ādas transplantātu sagatavo ar PERFORATORU. Apdeguma ārstēšanā un aprūpē sīkumu nav – līdz ar to, gan kvalitatīvs pārsienamais galds, gan speciāla aparatūra palīdzēs sasniegt labāku rezultātu gan operācijas, gan sarežģītās pārsiešanas laikā, tādejādi sniedzot draudzīgāku, drošāku un kvalitatīvāku pakalpojumu mūsu lielajiem un mazajiem pacientiem”.

Mārtiņš Zeimanis, Pirelli Key Point tīkla attīstības vadītājs Baltijas valstīs: “Kā teica Čērčils: “Tas, ko mēs atdodam, veido mūsu dzīvi”. Mums prieks ir atdot – palīdzēt Bērnu slimnīcai un tās mazajiem pacientiem! Strādājot kopā  ar Pirelli Key Point tīkla dalībniekiem un klientiem – autovadītājiem, kā arī ar slimnīcas profesionāļiem – ārstiem, medmāsām, – mēs varēsim palīdzēt nelaimē nokļuvušiem bērniem, padarot viņu un arī visas Latvijas sabiedrības dzīvi labāku! “

Sirsnīgi pateicamies par Jūsu atsaucību!
Palīdzēt kopā ir viegli!


http://www.pkp.lv