Pirelli saglabā galvenā ekskluzīvo automašīnu riepu piegādātāja statusu

Saglabājot neapstrīdamas riepu piegādātāja līderpozīcijas labāko, automašīnu tirgū pieejamo, modeļu rūpnīcas komplektācijai, Pirelli arī šogad piedalās Ženēvas autosalonā.

2014. gadā Pirelli ieguva 266 jaunas homologācijas, 213 no kurām bija attiecināmas uz premium klases un ekskluzīvajām automašīnām, apsteidzot šo pašu iepriekšējā gada rādītāju par 6%. No minētā daudzuma 118 riepas bija marķētas, tas nozīmē, ka to sānu daļā ir redzams marķējums, kas apliecina šo riepu īpašu pielāgošanu konkrētā autoražotāja prasībām. Rezultātā kopējais Pirelli homologēto riepu skaits visā pasaulē ir sasniedzis savu rekordskaitli – 1846 vienības.

Pierādījumus šim augušajam homologāciju skaitam var ieraudzīt 2015. gada 85. Ženēvas autosalona stendos: visjaudīgākos superauto – tādus kā Lamborghini Aventador LP 750-4 Superveloce – kā arī SUV klases jaunās paaudzes automašīnas, izstādes apmeklētāji var apskatīt ”ieautus” Pirelli riepās.
Turklāt maksimālais ātrums nebūt nav vienīgais šo riepu mērķis. Daudzas, Ženēvas autosalonā apskatāmās, automašīnas tika aprīkotas ar Pirelli riepām, kuru ražošanā ir izmantota Seal Inside tehnoloģija. Pirelli inženieri ir izstrādājuši šo tehnoloģiju, lai autovadītāji varētu droši turpināt savu ceļu arī ar caurdurtu riepu.

Par šī gada Ženēvas autosalona ”odziņu” varētu nodēvēt visekskluzīvākās pasaules SUV klases automašīnas – sākot ar, Eiropas tirgū debitējošo, Audi Q7, līdz pat atjauninātajām Audi Q3, nemaz nerunājot par jauno, tehnoloģiski nepārspējamo Volvo XC90, un arīdzan par BMW X5M un X6M modeļiem. Lai šīs automašīnas spētu labāk nodemonstrēt savu izcilo jaudu, tās tiek komplektētas ar Pirelli Scorpion (Scorpion Verde vai Scorpion Verde All Season versijā) vai Pirelli PZero riepām. Pirelli eksperti spēja piedāvāt specializētas riepas, kas ir homologētas visām populārākajām SUV klases automašīnām, garantējot lielisku saķeri un bremzēšanas īpašības uz slapja ceļa seguma apvienojumā ar lielisku virziena noturību. Tieši šīs īpašības ļauj pilnībā izmantot šo jaudīgo automašīnu potenciālu.

Pēc Lamborghini Aventador LP 700-4 Pirelli Edition versijas prezentācijas pagājušā gada decembrī Ženēvā, leģendārajā Lamborghini un Pirelli sadarbības vēsturē tika atšķirta jauna lapaspuse. Jaunais Lamborghini Aventador LP 750-4 Superveloce tiek ekskluzīvi komplektēts ar Pirelli PZero riepām. Ženēvā savu pasaules mēroga pirmizrādi pašlaik piedzīvo jaunākās paaudzes superauto Sant’Agata Bolognese, kura dzinēja apbrīnojamo jaudu līdz nodemonstrēt Pirelli PZero Corsa.
Ženēvas izstādē Pirelli iepazīstina arī ar jauno tehnoloģiju Seal Inside, kura ir ”Paplašinātās mobilitātes” koncepcijas sastāvdaļa. Pirelli jau izmanto šo tehnoloģiju riepām, kas tiek piegādātās daudzu jaunu Volkswagen modeļu rūpnīcas komplektācijai (sākot ar Eiropā debitējošo Touran modeli, līdz pat pagājušajā gadā Parīzē prezentētajam Passat). Pašlaik šī tehnoloģija dod savu pienesumu arī Pirelli jaunākā produkta – šī gada janvārī Eiropas tirgū laistā, vissezonas Cinturato All Season modeļa -premium statusa nostiprināšanā.

Seal Inside apzīmē jaunu tehnoloģiju, kura ļauj saglabāt braukšanai nepieciešamo gaisa spiedienu riepās, ja vien to caurdūrums nepārsniedz 4 mm. Caurdurtas riepas gadījumā hermetizējošais materiāls riepas iekšpusē sacietē ap incidentu izraisījušo svešķermeņi, neļaujot gaisam izplūst. Pēc svešķermeņa izņemšanas šis materiāls aizpilda radušos atveri. Seal Inside tehnoloģija ir kārtējā nozīmīgā Pirelli inovācija drošības jomā.

Colesa.ru


http://www.pkp.lv